Mahallenin su sorunu çözüldü

admin

Çavuşbey Mahallesi’nde basınç düşüklüğünden dolayı yaşanan su sorunu Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucunda çözüldü.

mahallenin-su-sorunu-cozuldu-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaman zaman sularının akmadığını dile getiren Çavuşbey Mahallesi’nin şikayetleri üzerine harekete geçen Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, bölgede basıncın düşük olduğunu ve basınç düşüklüğünden dolayı da mahallenin su sıkıntısı yaşadığını tespit ettiler.

mahallenin-su-sorunu-cozuldu-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri yaşanan sorunu çözebilmek için Süpürgeciler Sokak ile 5. Sokak arasına 110 mm 10 atü basınca dayanıklı geçme muflu 330 metre su borusu döşedi. Özellikle yaz aylarında yaşanan sorunun basınca dayanıklı yeni su borularının döşenmesiyle çözüldüğünü ifade eden yetkililer, mahalle halkının artık su sıkıntı yaşamayacağına dikkat çekti.

Çavuşbey Mahallesi sakinleri, gerçekleştirdikleri çalışmadan dolayı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

mahallenin-su-sorunu-cozuldu-1

 97 total views,  2 views today

Next Post

Özgür Yıldırım 3. kez Baro Başkanı

                Edirne Barosu’nun 46. Genel Kurulu gerçekleşti.  Özgür Yıldırım 3. Dönem için de güven tazeledi ve Başkan seçildi. Hafta sonunda Edirne kendi birasında yapılan Genel Kurulda Özgür Yıldırım ile Alper Pınar mücadele etti. 306 Avukatın oy verdiği seçimin sonunda yapılan sayımda 2 oy […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp