Telefon
WhatsApp
YENİ NESİL ZAYIFLAMA TEKNOLOJİSİ

Treadmill Vacutherm cihazı, vakum ve infrared teknolojisi ile desteklenen bir koşu bandı cihazıdır. Bu kombinasyon geleneksel aerobik antrenmanına kıyasla, selülitlerin giderilmesine ve yağ dokusunun dört kat daha hızlı azalmasına yardımcı olur. Normal bir koşu bandında 30 dakikada harcanan kalorinin 3-4 kat fazlası vakum ve ınfrared teknolojisi sayesinde harcanır.
Vakum teknolojisi, düşük atmosfer basıncı ile çalışarak kişinin daha fazla efor sarfetmesini sağlayan bir sistemdir. Metabolizma ve yağ yakma etkisi artarken kan dolaşımı hızlanır. Kişinin kan dolaşımının hızlanması toksinlerin vücuttan daha hızlı ve daha verimli bir şekilde arındırılmasını sağlar. Oluşan vakum sayesinde kalça, basen ve uyluk bölgesinde kan dolaşımı artar ve vücudun en inatçı bölgelerindeki konsantre yağ yakımı sağlanır. Kızılötesi ışınlar ise yıllardır plastik cerrahi, fizyoterapi ve rehabilitasyonda başarıyla kullanılmaktadır. Vacutherm cihazlarında, esas olarak IR-A aralığında, deri altı doku ve yağ dokusunda 4 ila 5 mm arasında çalışan özel lambalar kullanılmıştır. Bu infrared ışınlar vücudun sadece su atmasına değil, aynı zamanda yağ, kolesterol, ağır metaller, asitler ve toksinlerin de arındırılmasına yardımcı olurken bağışıklık sistemimizi uyarır ve harekete geçirir. Deri altı yağ dokusunu gidermek ve selüliti azaltmak için vücudu etkili bir şekilde temizleyen serbest radikalleri bağlamaya yardımcı olur. Bunlar sonucunda da cilt sıkı hale gelir. Tabi bu cihazın sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve herkes için uygun olmayabilir. Kanser geçmişi olan, kalp hastalığı olan, epilepsi geçmişi olan, ileri derece varis problemi olan, karaciğer/ böbrek hastalıklarına sahip bireylerin kullanımını önermiyoruz. 
Bu teknoloji hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen, çalışma temposundan spor yapmaya vakti kalmayan ve sıkılaşmak isteyen herkesi merkezimizde ağırlamayı çok isteriz. Şimdiden görüşmek üzere

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği