Makedonya Bilimler Ve Sanatlar Akademisi’nden Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Makedonya Bilimler ve Sanatlar Akademisi Genetik Mühendisliği ve Biyoteknoloji Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Momir POLENAKOVIĆ ve Tıbbi Genetik bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Dijana PLASEVKA ile Prof. Dr. Emilija SUKAREVA, 21 Ekim 2013 tarihinde T. Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener YÖRÜK’ü makamında ziyaret etti.

rektörlük1

Ziyarette, Rektör Prof. Dr. Yener YÖRÜK ile misafir heyet arasında karşılıklı işbirliği konuları gündeme getirilerek görüşmeler yapıldı.

rektörlük2

Makedonya’dan gelen misafir öğretim üyeleri T.Üniversitesinde bulundukları süre içerisinde Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Anabilim Dalı öğretim üyeleri ile ileride yapılacak işbirliği konularında görüş alış verişinde bulunacak ve Makedonya Bilimler ve Sanatlar Akademisi Genetik Çalışmalar Bölümünün bilimsel aktiviteleri konusunda sunum yaptılar.

 161 total views,  2 views today

Next Post

İnağ “Perakendecilik Yasasının Çıkmasını Bekliyoruz”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne esnaflarının konumu hakkında açıklama yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Emin İnağ,Edirne’de mantar gibi biten AVM’lerin Edirne esnafına büyük zarar verdiğini ,bazı büyük marketlerin satış yerlerinin önünde pazarcı esnafların satacakları ürünleri sergilediklerini bunu doğru bulmadıklarını belirtti. AVM’lerin başka […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp