Mansur İriş; SAHİPSİZ EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!

admin

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, Gündüzleri Çarşı –Pazar, akşamları Mahalle – Kahve ziyaretlerini aralıksız sürdürerek seçmenle buluşuyor.

Her yönüyle mutsuzlaştırılan insanımıza seçim öncesi proje ve söylemleri ile moral veren Sadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, “sorunlar yumağı haline getirilen Şehirler Sultanı Edirne’mizin sorunlarını çözecek tek adres Dürüst Başkan, Dürüst Yönetimdir. Onun adresi ise ‘Saadet Partisi’dir”  vurgusunu yaptı.

Tıptaki usulün önce teşhis sonra tedavi olduğu misalini veren Mansur İriş, “Biz önce yılların birikimi olan sorunları ehil bir ekip ile masaya yatırıp yeniden tespit edip önemine göre sıraya koyarak çözüme ulaştırma hamlesini başlatacağız. Kalbi durma noktasına gelmiş bir insan önce Diş Doktoruna götürülüp çürük dişi tedavi ettirilmez! Kalp uzmanına götürülerek kurtarılmaya çalışılır. İşte bizim hizmet sıralamamız da anlayışımız da bunun gibidir” şeklinde ifade etti.

Edirne’nin Belediyecilik konusunda uzun yıllardır sahipsiz olduğunu belirten İriş, “ Hani, Milli Şairimiz Merhum Mehmet Akif Ersoy, bir şiirinde ‘Sahipsiz olan memleketin batması haktır; Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır, diyor ya; bu, bu gün Edirne’miz için de geçerlidir. Ama endişeniz olmasın, Edirne’ye hep birlikte, ‘Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim’ ile sahip çıkacağız. Yeter ki bu görev bize tevdi edilsin” şeklinde konuştu.

 

 363 total views,  2 views today

Next Post

Özyılmaz; “Demokrat Parti Edirne’de Her an parlamaya hazır”

Yerel seçimlere  kısa bir  zaman kala Demokrat Parti Edirne’de seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.  Edirne’nin tek Kadın Belediye Başkan Adayı olan Sibel Barshan’ı  DP Edirne Belediye Başkan Adayı  gösteren  Türkiye’nin köklü Partisi Demokrat Parti,  “Edirne’ye Kadın eli Değsin” sloganı ile seçmenden destek istiyor. P Parti Edirne İl Başkanı İbrahim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp