MARGİ Hotel SPA Merkezi Hizmete Girdi.

admin

M4

Edirne’nin gururu olan Margi Hotel; hizmet kalitesi, bünyesinde sunduğu hizmetleri, ağırladığı önemli konukları, ve düzenlediği etkinlikleriyle kısa bir süre içinde önemli bir ilke imza atmış oldu.

Geçtiğimiz hafta bünyesinde yer alan SPA Merkezini müşterilerinin ve tüm halkın hizmetine sunan Margi Hotel; SPA Merkezindeki hizmet kalitesi ve en teknolojik cihazlarla müşterilerinin takdirini topladı.
Spor merkezi sorumlusu Çağlar BURUCUOĞLU, yaptığı açıklamada ; ”Amacımız ağırlıklı olarak bay ve bayanlara yönelik hizmet vermek. BESYO mezunu hocalarımız ile birlikte; sıkılaşma, egzersiz gibi birçok alanda hizmet vermeye başladık.”dedi.

M1Havuz ve jakuzi hakkında bilgi veren BURUCUOĞLU; ”Havuzumuz ve jakuzimiz hizmete girdi. Dünya standartlarına uygun 28 derece sıcaklıkta sabit olan havuzumuz, müşterilerimize rahatlatıcı etkinin yanı sıra bel, sırt, boyun ağrısı gibi kısımlarda da iyileştirmeye yönelik egzersiz yapma fırsatı verir. Havuzumuzun derinliği 1 metre 40 cm olmakla beraber bunun yanında, jakuzi ve çocuk havuzumuz da mevcut.

M3Bunun yanında masaj konusunda bir yada iki ay gibi bir süre içinde yurtdışından özel eğitimli masaj hocalarımız gelecek, tabi onlar gelene kadar bu süre zarfında müşterilerimize biz hizmet vereceğiz. Beş çeşit masajımız olmakla beraber masaj çeşitlerinin bazılarını klasik masaj, aroma terapi masajı, köpüklü kese masajı ve lokal masaj olarak sınıflandırabiliriz. Klasik masaj 3000 yıllık bir İsveç masajı olup bunun yanında lokal masajı her bölgeye uygulanan en çok tercih edilen masajlardan bazılarıdır. Masajlar yaklaşık yirmi ile altmış dakika arasında sürmektedir. Masaj için özel bir üyelik söz konusu değildir.”diyerek sözlerine devam etti.
Müşterilerimize Silver ve Gold üyelik olmak üzere iki çeşit üyelik paketi sunuyoruz. Gold paketi genelde gündüz çalışan üyelerimiz tercih etmektedir. Gece çalışanlar gündüz, sabah çalışanlar da gece, SPA merkezimizden yararlanmaktadır. Bu iki pakette aynı haklara sahiptir, sadece zamanlama konusunda değişiklikler yaptık. Müşterilerimiz Gold ve Silver paketlerine yıllık üye olmak şartıyla Havuz, fitness, Hamam, Sauna, Buhar odası, Şok Duş, kar çeşmesi AQUA GYM, Stretchıng, Zayıfla, Sıkılaşma, Ağırlık Egzersiz gibi hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Eşiyle birlikte gelen müşterilerimize de ayrıca genel fiyatta %10’luk bir indirim yapma fırsatı da sunuyoruz. Amacımız Edirne’li vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.”diyerek cümlelerini tamamladı.

 232 total views,  2 views today

Next Post

Neden Olmasın

TOKİ Türkiye genelinde konut konusunda önderlik eden bir kuruluşumuz. Ülkemizde konut, yurt, hastane ve sosyal tesis yapımında her yöremizde TOKİ’nin damgası var. Bu Devlet destekli kuruluşumuz bazı illerde mahalli ihtiyaçları yöresel sorunları da dikkate alarak hizmet sunuyor. Edirne’mizde bölgemizin kalkınma için en sağlıklı ve en önemli yolun sanayiden öteye turizm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp