Margi Outlet Avm’de Muhteşem Show

admin

Dünyaca Ünlü Dev Markaları Bünyesinde Toplayarak Trakya’nın Cazibe Merkezi Haline Gelen Margi Outlet Avm ziyaretçilerine muhteşem bir show daha yaşattı.

Kurulduğu günden bu yana birçok sosyal aktiviteye ev sahipliği yapan Edirne Margi Outlet AVM Cumartesi günü muhteşem bir Fashion Show’a da ev sahipliği yaparak ziyaretçilerine muhteşem dakikalar yaşattı.

Saat: 15.30 sıralarında başlayan eğlenceye ilk olarak Ar Müzik Gurubunun müzik gösterisi ile başlandı. Muhteşem keman şöleninden sonra sahnede mankenler yerlerini aldı. Bay ve bayan mankenlerin sahne aldığı gösteride özellikle çocuk mankenler büyük beğeni topladı. Birbirinden ünlü dünya markalarının tanıtıldığı defile gösterisine halktan büyük ilginin olması dikkatlerden kaçmadı. Bünyesinde barındırdığı markaların tanıtım defilesinden sonra eğlence gösterileri ile devam eden Margi Outlet Fasion Show muteşem dans gösterilerinin ardından son buldu.

 555 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi Ulaştırma Müdürü Erdal Uygun Radyo Su'nun konuğu oldu.

http://youtu.be/z7kpc4ar3DY  556 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
Edirne Belediyesi Ulaşım Müdürü Erdal Uygun Radyo Su'nun konuğu oldu.
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp