Margi Outlet AVM’den Kadınlar Gününe Özel Etkinlik

admin

Trakya’nın en büyük açık alışveriş  merkezi olan Margi  Outlet AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle AVM’yi ziyaret eden bayan müşterilerine  karanfil ve çeşitli hediyeler  veriyor.

DSC_0096

AVM Sorumlu Müdürü Nejat ÖZBOSTAN yaptığı açıklamada;  AVM’mizi ziyaret eden bayan misafirlerimize  3.000 adet karanfil dağıtmayı planlıyoruz. Bunun yanında  karanfil dağıtımı yapılırken bayan misafirlerimize soracağımız soruların cevabını bilenlere de sürpriz hediyeler  vereceğiz.  Bugün çok özel bir gün .  Türkiye Cumhuriyeti’nin odak noktasında yer alan kadınlarımız, üstlendikleri misyonu ve yaşatma görevini hiçbir fedakarlıktan çekinmeden yerine getirmiş, modern ve çağdaş Türkiye’nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Kadınlarımız, ekonomik ve sosyal yaşamın ayrılmaz parçaları, üretimin etkin unsurlarıdır. Ülkemizde, her alanda başarılı çalışmalar yapan kadınlarımızın siyasette ve diğer alanlarda daha fazla temsil edilmeleri ve etkin rol üstlenmeleri övünç kaynağımızdır. Bu nedenle  Margi  Outlet AVM olarak tüm bayanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyoruz.  Tüm Bayanlarımızı da 8 Mart Dünya Kadınlar gününde AVM’mize davet ediyoruz.” Dedi.

 212 total views,  2 views today

Next Post

TBMM'ye Dilekçe Gönderdiler

  TBMM Başkanlığına sunulan ‘Tabiatı Biyolojik Çeşitliliği Koruma Yasa Tasarı’sını protesto etmek için yazılan 540 imzalı dilekçe, Uzunköprü Çevre Gönüllüleri Derneği tarafından TBMM Başkanlığına gönderildi. Dilekçenin yer aldığı zarfın postaneye tesliminden önce, Çevre Gönüllüleri Dernek Başkanı Hacer Doğrugüven tarafından PTT önünde bir basın açıklaması yapıldı. Uzunköprü Kent Konseyi Başkanı Zakir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp