MARGİ OUTLET AVM’den Sevgililer Gününe Özel Etkinlik

admin

DSC_0173MARGİ OUTLET AVM’den Sevgililer Gününe Özel Etkinlik

 Trakya’nın en büyük açık alışveriş  merkezi olan Margi  Outlet AVM, sevgililer günü nedeniyle AVM’ye kuruduğu özel Sevgililer Günü standıyla müşterilerin ilgi odağı oldu.

   Trakya’nın en büyük açık Alışveriş merkezi olan Margi Outlet AVM, sevgililer günü nedeniyle AVM içersinde sevgililer günü için özel bir stant kurdu. Stant üzerinde AVM içersinde AVM içersinde yer alan mağazaların sevgiler gününe özel hazırladığı hediyeli ve indirimli ürünler tanıtıldı. AVM’de bulunan tüm mağazaların sevgililer günü için uyguladıkları özel indirimler AVM müşterilerinin büyük ilgisini çekti.

AVM Sorumlu Müdürü Nejat ÖZBOSTAN yaptığı açıklamada; Margi Outlet AVM olarak herkesin sevgililer günü kutluyoruz. AVM olarak özel günlerde günün anlamına uygun etkinliklerimiz devam edecektir. Sevgililer günü nedeniyle özel bir stant hazırladık. Burada mağazamızda bulunan firmalar çeşitli hediye paketleri hazırlayarak indirimli  kampanyalı ürünlerini sergilediler. Halkımızın gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz” Dedi.

 222 total views,  2 views today

Next Post

MOĞOLLAR EDİRNE’Yİ SALLADI

MOĞOLLAR EDİRNE’Yİ SALLADI 14 şubat sevgililer günü Edirne’de efsane grup Moğollar konseri ile Saraçlar Caddesi’n de coşkuyla kutlandı.Grubun solisti Cahit BERKAY’la yaptğımız röportajda; ‘’Edirne sevgi dolu bir şehir,belediyeye bize bu özel günde sahne alma şansı verdikleri için teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.Moğollar’ın bas gitaristi Taner ÖNGÜR ;’’1968’den beri gruptayım, eski ekipten sadece […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp