Mehmet GİDER gazetemizi ziyaret etti

admin

Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider Gazetemize ziyarette bulundu.

Mahalli basının yöresel haberleşmede sorunların çözümünde çok önemli olduğunu belirten Gider. Edirne Ajans Gazetesi’nin ayni görevi üstlendiğini bu konuda sorumluluğunu yerine getirdiğini belirtti.

Mehmet GİDER gazetemizi ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahalli idarelerin her zaman yöresel basın ile iyi ilişkiler içinde olması ve mahalli basını desteklemeleri gereğini vurgulayan Gider, “ Edirne ile İlimiz Kırklareli ile komşu iller, ikisinin de benzer sorunları bulunuyor.  Beşeri yapısı da birbirine benziyor.

Sorunlarımız ortak olduğu için gerek Üniversitelerde gerekse Belediyeler arasında yapılan etkinlikler de genellikle ortaklaşa yapılıyor.

Aslında Trakya’da üç ilin Edirne, Tekirdağ, Kırklareli yöneticilerinin, demokratik kitle örgütlerinin bölge sorunlarının çözümünde ortaklaşa hareket etmesinin büyük yararı var.

Mehmet GİDER gazetemizi ziyaret etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Böylece kısa sürede sorunların çözümüne katkı yapmış oluruz. Bu da Trakya’nın bazı hizmetlerden yoksun olmasının önüne geçer “dedi.

Gider ziyareti sırasında Edirne Ajans Gazetesi hakkında bilgi aldı. Daha sonra Radyo

Su’yu ziyaret etti.

 

 

 

 90 total views,  2 views today

Next Post

Demokrasi’de dünyaya örnek olduk

            Gazete sayfalarını çevirdiğinizde içiniz rahatlıyor. Her sayfasında insana huzur verecek çağdaş demokrasinin uygulandığı bir ülkede olması gereken haberlerle karşılaşıyorsunuz. Gazete sayfalarında, televizyon ekranında  ne kadına taciz ve daha önceleri sık sık rastlanan kadın cinayetleri, ne  sokak ortasında insanların  katledilmesi, ne trafik terörü  ne de bölücü örgütlerin  eylemlerini göremiyorsunuz. Gazete […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp