Mehmet Ormankıran; “Ben demekten değil de Biz demekten yanayım.”

admin

Edirne Ajans Medya Grubu’nu makamında ağırlayan Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran; yaklaşan 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde aday mısınız sorusuna cevap veren Başkan Ormankıran; Ben kendim bir yere adayım derken ilk önce beni buraya layık gören halkıma soracağım. Yine her zaman görüştüğümüz gibi Partimle yine görüşeceğiz. Ben, “Ben demekten değil de Biz demekten yanayım.” İşte o biz 2019’da beni aday göstermek istiyorsa onların adayı olacağım ve hizmet etmeye devam edeceğim. Partim ve Süloğlu halkımız için her zaman göreve hazırım. Yani halkım, partim ve Genel Merkezimiz uygun gördüğü takdirde görevimize devam edeceğiz.” Dedi.

Taşeronda Çalışan İşçilerin Sınavı Gerçekleşti.

Süloğlu Beldiyesi’nde taşeronda çalışan personelin sınavı gerçekleşti. Mali idareler ve içişleri Bakanlığı’nın bize vermiş olduğu yetkiye istinaden bugünde ilçemizde ki taşeron işçilerin sınavlarını yapıyoruz. Onlar için de bu sınav, kadrolu olma yolunda önemli bir sınavdır. 8 işçinin sınava girdiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran; Daha önceki işçilerimizi şirkete almıştık. 8 tane işçimiz taşeronda kalmıştı. Onlar da müracaat etti. Bugün de onların sınavı gerçekleşiyor. Onlara ve ailelerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah.” Dedi.  Sınava giren Taşeron işçiler ve Sınav komisyonu ile hatıra fotoğrafı çektiren Ormankıran, İşçilere sınavda başarılar diledi.

Ormankıran; 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili de açıklama yapan Belediye Başkanı Ormankıran;  “Öncelikle bütün doktorlarımızın ve bu camiada görev yapan sağlık personelinin tıp bayramını kutuluyorum. Onları bütün toplumların olmazsa olmazları olarak görüyorum. Savaşta, Barışta, Kurakta, Kıtlıkta, her yerde onlar var. Bana göre onlara hak ettiği saygıyı ve sevgiyi halk olarak göstermek zorundayız. Bu vesileyle Doktorlarımıza özellikle şiddet anlamındaki yapılan uygulamaları kınıyorum. Bunun için de bu şiddeti yapanlara uygulanacak olan Cezai müeyyidelerin arttırılmasını şahsım olarak talep ediyorum. Çünkü, Doğduğumuz andan itibaren, yaşadığımız yıl ve öldüğümüz saniyeye kadar kendimiz, çocuklarımız ve yakınlarımız için ilk koştuğumuz yer doktorlarımız ve sağlık personellerimizdir. Ben Başta İlçemizde ki ve ülkemizdeki tüm sağlık personelimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsım ve Süloğlu halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

 79 total views,  2 views today

Next Post

12 Dev adama Beykent'ten sporcu

Türkiye basketbol federasyonu tarafından organize edilen 12 Dev Adam Basketbol Okulları     ( 12 DABO ) projesi kapsamında, milli takım antrenörleri eşliğine düzenlenen taramalar sonucunda okulumuz Edirne Beykent Koleji  5/B sınıfı öğrencilerinden Özay ENGİN seçilmeye hak kazanmıştır. Öğrencimizin bu başarısı ve azmi bizleri gururlandırmış, diğer arkadaşlarına da örnek teşkil etmiştir. Öğrencimizi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp