Mehmet Özkan Aday olmayacağını açıkladı

admin

Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan önümüzdeki yıl yapılacak olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

 

Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan          “Yaklaşık 20 yıldır başkanlığını yürüttüğüm Edirne İnşaat  Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası başkanlığı görevimi bırakmaya karar verdim. Yeni dönemde aday olmayacağım.” Dedi.

Mehmet Özkan “Odamızda görev yaptığım süre içerisinde 5362 sayılı kanunun gereği çerçevesinde görevimi layıkıyla yerine getirdiğime inanıyorum.Yönetim ve Denetim kurullarımızla uyum içinde esnafımızın sorunlarını kanunlar çerçevesinde gidermeye çalıştık. Oda başkanlığı görevinin yanında üç dönem Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeliği ve Başkan Vekilliği, bir dönem Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonunda yönetim kurulu üyeliği görevlerini yaptım.        Bizden sonra gelecek başkanların önünü açarak görev alacak arkadaşlara her zaman ihtiyaç duyduklarında yardıma hazır olduğumu belirtmek isterim.” Dedi.

Buralarda ki görevlerin ömür boyu süremeyeceğini zamanı gelince diğer adaylara fırsat verilmesi gerektiğini söyleyen Mehmet Özkan “Bu güne kadar bize destek veren esnaf kardeşlerimize çok teşekkür ediyor, bizden sonra görev alacak Başkan, yönetim ve denetim kurulumuza başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

 185 total views,  2 views today

Next Post

Özel Eğitim ve Öğretim Kurum Temsilcileri bir arada

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Keşan ilçemizde, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen istişare toplantısı kapsamında; özel eğitim ve  öğretim kurumları temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp