Mehmet Polat erkekliğe ilk adımı attı

admin

Nurdan&Mehmet PAK çiftinin oğlu Mehmet Polat’ın sünnet düğünü geçtiğimiz Cumartesi akşamı Keşan’da Öğretmenevi – Soner’in yerinde gerçekleşti. Sünnet düğününe Mehmet Polat’ın dedesi ve Babaannesi  Yurdanur & Fatma PAK çifti, Anneannesi Ummuhan Binbay, Halası İlknur ve eşi Kadem Kümbetlioğlu ile birlikte  PAK ailesinin eş dost ve yakınları katıldı.

Nurdan & Mehmet Pak çifti aile büyükleri ve oğlu Mehmet Polat ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı.  Düğün töreni başlangıcında Mehmet Polat sahneye Mehter marşı eşliğinde taht üzerinde getirildi. Taht üzerinden davetlileri selamlayan Mehmet Polat arkadaşlarına şeker atmayı ihmal etmedi.

Canlı Müzik eşliğinde gecenin açılışını Nurdan& Mehmet çifti dans ederek yaptı. Düğüne katılan davetliler de çifte eşlik ederek sahnede hep beraber dans etti. Canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlenen davetliler Mehmet Polat ve ailesinin bu mutlu gecesine ortak oldu. Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Mehmet Polat’a geçmiş olsun der, PAK  ailesini tebrik ederiz.

 

 

 

 

 

mde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 661 total views,  12 views today

Next Post

Cumhuriyet’in 94. Yılını coşkuyla kutladık.

Cumhuriyet’in 94. Yıl kutlamaları Edirne’de coşkuyla kutlandı. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlama törenleri İl olarak sabah 09:00’da Vali Günay Özdemir’in  Valilik makamında tebrikleri kabul etmesiyle başladı.  Vali Günay Özdemir’in makam odasında gerçekleşen törene Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salim Afgün olmak üzere il protokolü katıldı. Daha sonra […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp