Melek ve Ömer Faruk Çiftinin mutlu günü

admin

Sıdıka – Rıdvan Bozoğlu Çiftinin kızı Melek ile Havva – Hasan Kırık çiftinin oğlu Ömer Faruk Armoni Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi. Düğün törenine Mimar Sinan Vakfı Kurucu Başkanı Hasan Gümüş, AK Parti Edirne Eski İl Başkanı Av. Müjdat Kahve, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez, Edirne Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı İsmail Taşkın, Bozoğlu ve Kırık ailelerinin eş dost ve yakınları katıldı.

Melek ve Ömer Faruk çiftnin aileleri davetlileri salonun girişinde tek tek karşılayıp hoşladı. Tören Gelin ve Damadın alkışlarla sahneye gelişiyle başladı.  Düğün töreninde ilk olarak Kur’an-ı Kerim okundu ardından Mimar Sinan Vakfı Kurucu Başkanı Hasan Gümüş hocamız selamlama konuşması yaparak genç çifte ömür boyu mutlulukla diledi. Gümüş konuşmasında; “Ömürlerinin en güzel ve anlamlı kararlarını veren genç çiftimizi bu güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,onlara sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.” Dedi.

Daha sonra gelin ve damadın babaları davetlilere selamla konuşması yaptı.  Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde misafirlere yemek ve tatlı ikram edildi. Daha sonra Edirne Belediyesi Evlendirme Memuru Ahmet İşler tarafından genç çiftin Nikah töreni gerçekleşti. Melek ve Ömer Faruk Çifti ömür boyu mutluluk için birbirlerine “EVET” dedi. Nikah töreninin ardından takı töreni gerçekleşti. İlahi gurubunun sunduğu birbirinden güzel ilahiler törene ayrı bir güzellik kattı. Biz de Edirne Ajans ailesi olarak  Melek ve Ömer Faruk çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 127 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Ormankıran'ın Mutlu Günü

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ın oğlu Deniz , Süloğlu Açık Düğün Salonunda yapılan görkemli sünnet düğünüyle erkekliğe adım attı. Siyaset ve iş dünyasından birçok ismin bir araya geldiği sünnet düğününde binlerce davetli hazır bulundu. Edirne protokolünün tam kadro yer aldığı sünnet törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Uzunköprü Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp