Melek Yürük İstifa etti..

admin

AK Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Melek Yürük parti merkezinde bir basın toplantısı düzenledi. İl Başkanı Müjdat Kahve’ ninde katıldığı toplantıda konuşan Yürük, AK Parti davasının büyük dava olduğunu belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü; “ makamlar kalıcı değil geçicidir.

müjdat kahve

AK Parti çatısı altında geçirdiğimiz 2,5 yılı aşkın sürede çalışmalarımızı ben ve Kadın Kolları ekibimiz layığı ile yapmıştır. Yola çıktığımız bayrak yarışını bu kulvarda tamamlamış bulunmaktayım. Şimdi Edirne için yeni bir görevim, Belediye Meclis Üyeliğim ve Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği ile partimi ve Edirnemi en iyi şekilde temsil edeceğim.

melek yürük basın toplantısı (3)

Her ay gittiğim İl başkanları toplantılarında Başbakanımızdan aldığım enerji ve yüksek motivasyon ile çalıştığım inancındayım.

melek yürük basın toplantısı (2)

Göreve geldiğimizden bugüne kadar bizden desteklerini esirgemeyen Sağlık bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’na İl Başkanımız Müjdat Kahve’ye, yönetim kurulu üyelerimize, mahalle başkanlarıma, kısaca çalışmalarımıza destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Kahve de Melek Yürük’e çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Kadın Kolları Başkanlığından ayrılan Melek Yürük’ün görevini İkinci Başkan Pınar Ersaçmış sürdürecek.

melek yürük basın toplantısı


 

 

 233 total views,  2 views today

Next Post

PTT Edirne Başmüdürü NALBANT’tan SGK’ya Ziyaret

PTT Edirne Başmüdürü Mustafa Nalbant, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hayrettin KARBUZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten ve kurum olarak her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını dile getiren KARBUZ, ziyaret sonrası NALBANT ile hatıra fotoğrafı çektirdi.    234 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp