MEMLEKET PARTİSİ’NDEN GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

admin

Memleket Partisi Edirne İl ve İlçe teşkilatı Edirne Muharip Gaziler Derneğine ziyarette bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Oktay Bozkurt; “Başkanlığı olarak Muharip Gaziler Derneğine ziyarette bulunduk. Gazilerimiz bizler ve bizim gibi düşünenler için vatanı, milleti ve bayrağı için mücadele etmiş bayrağı bayrak yapanın üzerindeki kan olduğunu bilirler. Türk milletinin şanlı tarihinde gazi ve şehitlerimiz egemenlik mücadelesi içinde en büyük paya sahiptir. Onların üstün cesaret ve fedakarlıkları sayesinde düşmanlarımız püskürtülmüştür.

Şu anda bu topraklar üzerinde özgürce gezen fikrini beyan edebilen
istisnasız her vatandaşımız şehit ve gazilerimize olan borcunu ve vefasını unutmamalıdır. Vatanın onlardan bizlere emanet olduğu aklımızdan çıkmamalıdır. Canını ortaya koyan gazilerimizin ve yakınlarının şehadetinde sabır gösteren şehit yakınlarımızı mutlu etmek kadrini ve kıymetini bilmek üzerimizdeki en büyük vazifedir. Günümüzde yapılan yanlış uygulamalar Gazi ve Şehitlerimizin arasında farklar oluşturmuştur. Gereken değerin iadei itibarın kazandırılması Memleket Partisinin en önemli görevlerinin başında yer alacaktır.”ifadelerine yer verdi.

 524 total views,  8 views today

Next Post

VATANDAŞ KIŞI DÜŞÜNÜYOR

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu ekonomik şartların zor durumda bıraktığı vatandaşların şimdiden kışı düşünmeye başladığını söyledi. Doç. Dr. Gaytancıoğlu, zaten yamalı bohçadan beter hale gelmiş vatandaşın bütçesindeki açığın, doğalgaz ve kömür faturalarıyla daha da büyüyeceğini belirtti. AKP’nin “doğalgaz bulundu” müjdelerinin vatandaşa zam yağmuru olarak döndüğünü hatırlatan Doç. Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp