Mercan Otomotiv Avrupa 1.’Si Seçildi.

admin

Wolkswwagen tarafından geçtiğimiz ay düzenlenen 2012 yılının Avrupa Servis kalite ödülleri töreni bu yıl Almanya’nın Dresden şehrinde yapıldı. Bu ödül töreninde Edirne Mercan servisi müşteri memnuniyetinde en yüksek puanı alarak Avrupa ve Rusya bölgesi dahil olmak üzere toplam 6500 servis arasında ilk 100 servis arasına girmiştir.

Ayrıca ilk 100 servis arasında da müşteri memnuniyeti puanını en istikrarlı sürdüren servis olarak Avrupa  1.’si seçilmiştir.

Şirketin Genel Müdürü Sn. Tansu Mercan ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İsmail Meriç ile yaptığımız görüşmede, 2006 yılında hizmete başlanılan tarihten itibaren sürekli müşteri odaklı düşünerek ve fark yaratarak gelinen bu başarıyı bundan sonra da devam ettirmenin ve ileriye götürmenin arzusu içinde olduklarını ilettiler.

Genç ve dinamik bir kadroya sahip olduklarını, Edirne’de satış ve servis 41 personel , Keşan’da satış ve servis 21 personel olmak üzere 62 personelle hizmet vermekte olduklarını, 2011 yılını Edirne’de binek araçta Pazar lideri olarak kapattıkları için 2012’de Pazar lideri olarak kapatmaya öngördüklerinden mevcut servis kapalı alanını 1000 m2 daha büyüterek müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedeflediklerini söylediler.

Kendilerini bu anlamlı başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 606 total views,  2 views today

Next Post

Buraya Taksi Durağı Olur Mu?

Kaleiçi Eski Emniyet  Müdürlüğü önündeki  Emniyet Taksi Durağı eski yerinden alınarak   yeni yerine taşındı. Bugün  araçlarını park ettikleri  yerin taksi durağı  yerinin durak için uygun olmadığını çift yönlü olan bu yolda yolcu indirip bindirmek için araçlarının kapısını dahi açma imkanı bulunmadığını yol çevresinde alt yapı eksikliği olduğunu belirten  taksiciler. “biz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp