Merhum Bülent Alamut adına İftar Yemeği

admin

Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Edirne Belediyesi tarafından Selimiye meydanında açılan Ramazan çadırında geçtiğimiz Pazar günü ALAMUT Pazarlama Ve Petrol A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Levent ALAMUT ve ailesi  RAHMETLİ Babası Bülent ALAMUT’un anısına  iftar yemeği verdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeğine ilgi büyük oldu.  Alamut ailesi ve yakınlarının yanı sıra  İl dışından Tarihi kenti ziyarete gelen misafirlerin iftar yemeğine katılımı dikkatlerden kaçmadı.

ALAMUT Pazarlama Ve Petrol A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Levent ALAMUT ailesi adına yaptığı açıklamada; Rahmetli babası adına verdikleri iftar yemeğine katılan  tüm misafirlere ve Edirnelilere teşekkür etti.

Edirne Ticaret Odası Başkanlığı döneminde Edirne için büyük projeleri hayata geçiren, kalıcı hizmetlere imza atan Bülent Alamut,  53 yaşında geçirdiği rahatsızlık sonucu 3 Nisan 2010 tarihinde hayatını kaybetmişti.

Ramazan’ın ruhuna uygun bu iftar organizasyonu için katılımcılar memnuniyetlerini ifade ederken bu iftar ile merhum Bülent Alamut’ta hayırlarla yad edilmiş oldu dediler.

DSC_0130DSC_0145

 161 total views,  2 views today

Next Post

EN MUTLU ANIMIZ

                  Her meslekte mutlu ve üzüntülü anlar vardır. Mesleğiniz gereği yaptığınız işte bazen beklemediğiniz durumla karşılaşır üzüntü duyar kahrolursunuz. Gazetecilik mesleği  her zaman mutluluk ve üzüntünün iç içe olduğu bir meslek yaptığınız iş, her gün yeniden  başlayıp biten bir çileli meslek. Görevinizi yaparken, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp