Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli”

admin

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (1)

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Örgütü Önce Türkiye Önce İnsan Önce Birlik için Meriç İlçesinde seçim çalışması   gerçekleştirdi.

İl Başkanı Oktay Bozkurt,Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ,Erdin Bircan Milletvekili adayı Gürkan Güneser Meriç İlçe Başkanlığının yaptığı organizasyonla Meriç İlçesinde ziyaretlerde bulunarak seçim çalışması yaptı.

1 Kasımda yapılacak olan genel seçimde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar olması için Meriç halkı ile bir araya gelerek seçim politikalarını anlatan milletvekilleri ziyarette bulundukları Meriç ilçesi,Subaşı,Küplü beldeleri ile Kadıdondurma,Adasarhanlı,Büyükaltıağaç köylerinde halkın sorunlarını dinledi.

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (3)

 

 

 

 

 

 

ÇİFTÇİLER MAĞDUR EDİLİYOR. ÇELTİK ÜRETİCİLERİ NİN ÇIĞLIĞINI DUYAN YOK

Çiftçilerin mağduriyet içinde olduğunu anlatan üreticiler, buğday ayçiçeğinde zarar ettiklerini çeltik fiyatlarının açıklanmaması ile yine mağdur olacaklarını çeltik hasadı  başlayalı 15 gün geçmesine  çeltiklerin büyük çoğunluğunun biçilmesine rağmen Çeltik fiyatlarının açıklanmadığını çiftçinin kara gün dostu olma görevini unutan TMO’nun devreye girmeyip  halkın tüccarların insafına terk edildiğini     anlatarak bu hükümetin artık gitmesi gerektiğini  CHP’nin umut olacağını söylediler.

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (2)

 

 

 

 

 

 

Köylerinde Beldelerinde gençlerin kalmadığını  İlçenin en yaşlı nüfusa sahip  bir ilçe konumu düştüğünü dile getiren vatandaşlar “ gençlerimiz iş bulmak için fabrika olan yerlere gidip oraya yerleşiyorlar bunda haklılar  bu hükümet artık çiftçiyi yaşayamayacak hale getirdi. Çiftçilerimizi geleceğini düşünüyorsak artık AKP’den kurtulmamız gerekiyor. Bu seçimde  çiftçinin işçinin esnafın memurun emeklinin yanında olan CHP ‘ye oyumuzu vereceğiz” dediler

Milletvekilleri de Biz Önce CHP demiyoruz Önce Türkiye diyoruz. Genel Başkanımız  Kılıçdaroğlu tüm  halkın genel başkanı, bizler halkımızın refahı , huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz.

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (5)

 

 

 

 

 

 

 

7 Haziran seçimlerinde  emekliye iki maaş demiştik asgari ücret 1500 Tl olacak demiştik AKP kaynak nereden bulacaklar dedi. Şimdi bakıyoruz  kendileri bu vaatlerde bulunuyor.

İktidarda olan bir parti vaatte bulunamaz, söylediklerini yapar.Bu gün meclisi toplasınlar asgari ücreti 1500 TL yapsınlar emekliye ikramiye versinler biz hemen gider bunların olması için el kaldırırız.

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (4)

 

 

 

 

 

 

Ama yine yalan söylüyorlar bu vaatleri yapmayacaklar yapsalar iktidarları süresince  yaparlardı.

Saltanatı yıkmak için oylarınızı Cumhuriyet Halk Partisine verin.

Meriç halkı; çiftçileri mağdur eden bu hükümet gitmeli” (6)

 106 total views,  2 views today

Next Post

7 Ekim Serebral Palsi Günü

7 Ekim Serebral Palsi günü sebebiyle bu rahatsızlığı taşıyan hastalara İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin KİŞİOĞLU iki sağlık görevlisi  ve İl Sağlık Müdürlüğü Piskolok Mete Gökçer AKTEPE ile ziyarette bulundu.  Bu ziyarette hasta ve hasta yakınlarının dilek ve şikayetleri dinlendi gerekli tıbbi yardım ve sosyal hizmetler ile çalışmalar başlatıldı SEREBRAL […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp