MERİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE SOSYAL,KÜLTÜREL VE SPORTİF FAALİYETLER ARACI KAZANDIRILDI.

admin

Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÇAKIRLAR yaptığı açıklamada; “Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler İçin Araç Edindirme Projesini gerçekleştirdik.

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar

Proje İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Nurullah KARAMAN öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÇAKIRLAR, Şube Müdür Vekilimiz Fatih ERCAN ,özellikle Şube Müdürümüz Yüksel YAZICI’nın muhtarlarımızın organizesinde gösterdiği gayret ve çabalarından, ilçemiz köy muhtarları ve sulama kooperatiflerinin de desteğiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bir adet 16+1 kapasiteli araç kazandırılmıştır.

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar2

İlçemizi eğitim yönünden değerlendirdiğimde güzel ve verimli çalışmaların yapıldığı açıkça görülmektedir. Eğitimin farklı kademelerinde hizmet etmiş birisi olarak,serhat ilçemize yeni bir heyecan ve ruh ile hizmet ederken, hep birlikte el ele vererek ilçemizi her alanda bir adım ileri götürmenin mücadelesini vermekteyiz. Güzel ve şirin ilçemizi her türlü eğitim çalışmaları, projeler,akademik,sportif ve sosyal yeni projeleri de hayata geçirmeyi planladık.

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar3

Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul öncesi, İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki toplam 13 okulda öğrenim görmekte olan 1374 öğrenci ve 1 yaygın eğitim kurumu bünyesindeki 840 kursiyerin almakta oldukları eğitimin kalitesini arttırabilmek, başarısıyla kendisinden söz ettiren ilçemizin başarısını daha da arttırabilmek ve her türlü platformda temsilini hızlandırmak, güçlendirmek amacıyla Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Meriç Çok Programlı Lisesi envanterine geçmek üzere 16 +1 kişilik bir minibüs satın alındı. Bundan sonra ilçemiz temsil ve ulaşım noktasında bir farkındalık oluşturmuş olup farklılığını bir kez daha ortaya koyarak kendisinden söz ettirmeye devam etmektedir.

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar4

Projemize destek verip, varlıklarını her zaman yanımızda hissettiğimiz ilçemizin yılmaz eğitim gönüllüleri Adasarhanlı, Kadıdondurma ,Büyükaltıağaç, Umurca, Yenicegörece ve Saatağacı Muhtarlıkları ile Nasuhbey , Yenicegörece , Küçükdoğanca, Kadıdondurma, Küçükaltıağaç ve Karayusuflu Sulama Kooperatiflerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” dedi.

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar5

meriç-ilçe-milli-eğitim-hüseyin-çakırlar6
 

 

 

 

 2 total views,  2 views today

Next Post

Türkay; “Gürkan’ın adaylığı ilkelerime terstir deyip İstifa etti”

“Birbirinden kıymetli 7 aday adayımız vardı. Buna rağmen iki milletvekilimizden biri olan Sayın Recep Gürkan’ın aday olarak gösterilmiş olması ilkelerime ters düşüyor. Bu nedenle bu güne kadar büyük bir gurur ve onurla yürüttüğüm ilçe başkanlığı görevimden ayrılmak zorunda olduğumu üzülerek bildiriyorum.” CHP Merkez ilçe Başkanı Harika Türkay; CHP’nin Edirne’deki adaylık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp