Meriç; “merdivenaltı üretime dikkat!”

admin

Aslanzade Firması Sahibi Arif Meriç bir ürün alınırken çok dikkatli olmak gerektiğini belirterek; “ Ürün alımında merdiven altı üretime dikkat etmek gerekir. Bu firmanın gıda mühendisi var mı,  işyerinin temizliği yerinde mi? Kısaca ürünün içi ile dışı bir mi buna çok dikkat etmek gerekir.

ARİF MERİÇ

 

 

 

 

 

 

 

Biz kendi firmamız olarak buna çok özen gösteriyoruz. Doğallıktan daha güzel bir şey olamaz. Hiç bir katkı maddesini kullanmadan ürünlerimizi yapıyoruz. Bu doğallığımızdan dolayı, Edirne’de geçtiğimiz günlerde İşyerlerinde hijyen olarak,  Sayın Valimiz en büyük ödülü bize verdi ve bunu altınla taltif etti. Bundan doğal ne olabilir.

Biz doğallığımızı lafla değil, gerçek olarak ispat etmek amacındayız. Mal alıcılara önerimiz şudur ne olursunuz Tarım Bakanlığının ruhsatı bulunmayan, kısaca nerede imal ediliyor, kim ve nasıl yapıyor onu iyice araştırmak gerekir.

Hani bir söz vardır; denir ki,  “ucuzdur vardır illeti,  pahalıdır vardır hikmeti “ sözünü hiç unutmamak gerekir. Piyasada üç liradan lokum pazarlanıyor. Bu olur mu?  Şekerin ve içine konulan malzemenin fiyatı belli. Nasıl oluyor da böyle ucuza mal satılıyor.

Bir imalatçı olarak ben bunu çözmüş değilim. Onun için az yiyelim fakat yiyeceklerle de kendimizi zehirlemeyelim. Zira ucuz satılan üründe muhakkak bir neden aramak gerekir. O nedenle alacağımız ürünlerde doğallığı dikkat etmek gerekir” diye konuştu.

 

 

 

 194 total views,  5 views today

Next Post

Ramazan Bayramı'nda beslenme

        Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın ve İletişim Birliği tarafından yapılan açıklamada, “Yeterli ve dengeli beslenme, hayatımızın her döneminde önemli olduğu gibi Ramazan Bayramında da büyük önem taşımaktadır. Ramazan ayı boyunca sıcak ve uzun günlerde oruç tutan kişilerin beslenme düzenlerinde değişiklikler meydana gelmektedir. Ramazan sonrası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp