Meriç “sevgimizi yurdun dört bir yanına duyuracağız”

admin

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir açıklama yapan Arslanzade Firması sahibi Arif Meriç, “14 Şubat Sevgililer Gününde Edirne’den Kars’a kadar ülkemizdeki tüm vilayetlere kalbimizdeki muhabbeti, sevgimizi duyuracağız. İstiyoruz ki 14 Şubat’ta sevgimizi Edirne’den bütün Dünya’ya duyurarak kalbimizdeki bu tatlı muhabbeti duyurup, kan ve nefreti Dünya’dan silmeyi amaçlıyoruz. Öyle bir şey yapıyoruz ki; Allah kısmet ederse yediden yetmişe kadar sevgililerin, kimin ne sevgisi bulunuyorsa bütün sevgilerini 14 Şubat Sevgililer Gününde bir araya getirip bu sevgileri önce ülkemize daha sonra da bütün Dünya’ya duyurmak amacındayız.

arslanzade 14 şubat sevgililer günü kutlaması (2)

 

 

 

 

 

 

 

DÜNYA SEVGİYE MUHTAÇ

Zira şu anda Dünya insanları sevgiye muhtaç, insanlar inim inim inliyor. Bölgemizde barış yok. Her tarafta kan ve nefret tohumları atılıyor. Biz bu kan ve nefretin önünü 14 Şubat’ta kapatacağız. Bunda sloganımız şudur ;”bütün Dünya’da nefret ve düşmanlıklar son bulsun”. Ülkemizin barış ve muhabbete ihtiyacı vardır.

arslanzade 14 şubat sevgililer günü kutlaması (1)

 

 

 

 

 

 

 

BADEM EZMESİYLE SEVGİMİZİ SUNACAĞIZ

Bu da Edirne’den filizlenmektedir. Bu amaçla badem ezmesinden kalp yapıp, tatlı yiyip, tatlı konuşalım diyerek,14 Şubat Sevgililer Günümüzü büyük coşku ile kutlamak amacındayız. Biz bu hediyelerimizi kalp şeklinde yaparak 81 vilayetin Belediye Başkanlarına sevgi ve aşkımızı gönderip uyanın artık diyeceğiz. Bizim millet olarak sevgiye ihtiyacımız var. Biz öyle bir milletiz ki, Selanik’ten gelen ve ülkemizin dört bir yanına dağılan bu ışığı her tarafa duyuracağız. Herkese; aşkımız 14 Şubatta budur diye haykıracağız.” Dedi.

arslanzade 14 şubat sevgililer günü kutlaması (3)

 

 

 

 

 

arslanzade 14 şubat sevgililer günü kutlaması (4)

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

Yorulmaz, "tarım arazileri kum ve su ile kaplı"

Edirne’de son yaşanılan  su taşkınları5 hakkında açıklama yapan  Ziraat Odası Başkanı  Cengiz Yorulmaz Su taşkınlarının Edirne’de  bir milyon dönümü aşkın araziye  etkilediğini belirterek  şunları kaydetti; “ Nehir taşkınları henüz son bulmada  mayıs ayına kadar devam edeceği endişesini taşıyoruz. Edirne çevresinden geçen Tunca, Meriç ve Arda nehirlerinin debileri  bir azalıyor bir  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp