Meriç ürünleri standlarda yerini alacak

admin

Bu yıl 1’incisi düzenlenecek olan Trakya tanıtım AKM’de 19-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl ilk defa düzenlenen etkinliğe Meriç ilçesi de katılıyor hem gurbetteki Trakyalı ve Meriçlinin memleket hasretini dindirmek hem de Ankaralılara Meriç ve Meriç Yer Fıstığını  tanıtmak için 19-22 Nisanda ANKARA AKM deyiz.

Trakya Tanıtım Günlerine Meriç Kaymakamlığı nın öncülüğünde Meriç Belediyesi, Meriç Ziraat Odası Başkanlığı, Meriç Esnaf ve Kefalet Kooperatifi ve Tarım kooperatiflerinin katkılarıyla düzenlenen etkinlik koordinatörlüğünde Meriç, Meriç yer fıstığı ve Meriç Pirinci Tanıtım günlerinde yerlerini alacaklar.

MERİÇ ÜRÜNLERİ STANDLARDA YERİNİ ALACAK

Meriç’te üretilen ve Meriç’e özgü ürünler ziyaretçilere sunulacak. Fıstık ve Pirinçler Ankara ve ziyaretçiler için hazırlanıyor.

ÖMER ERGİN : “ETKİNLİK BİR VE BİRLİK OLMAK İÇİN FIRSATTIR”

Etkinliği destekleyen kurumlardan biri olan Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin; etkinlik ile Meriç’in tanıtılması için iyi bir fırsat yakalandığını ve destek veren diğer kuruluşlarla iyi bir şekilde değerlendirmek istediklerini vurguladı. Ergin sözlerine şöyle devam etti: “Tanıtım günleri ilçemizin tanıtımı için iyi bir fırsat olduğu kadar birlikte ve birlik olmamız için iyi bir ortam sağlayacak. Ülkemizin içinde bulunduğu şu günlerde yaşadığımız zorlukları aşmamızın tek yolu birlik olmamız ve bu birlikten güç üretmemizdir ” dedi.

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin etkinliğin gerçekleşmesi için hiçbir fedakârlıktan ve destekten kaçınmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Erinç DEMİR, Belediye Başkanımız Sayın Nihat Yörük, Esnaf Odası Başkanımız Sayın Yunus Hatay, İlçe Tarım Müdürümüz Sayın Levent Arslaner, Muhtarlar, Kooperatif Başbakanları ve Kurumlarımızım her kademesinde çalışan emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de “SAADET” rüzgarı esti

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatının tertiplediği programlara katılan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, Edirne’de “Saadet rüzgârı” estirdi. Genel Başkanlarının Edirne’de gerçekleştirdikleri programlarla ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “Bir güne dört program sığdırdık. Sabah, Basın Mensuplarımız ile bir araya geldik. Son derece güzel ve faydalı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp