Meriç Ziraat Odası Başkanı Ergin’den Edirne Ajans’a ziyaret

admin

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, TV Program yapımcısı – Gazeteci Recep Dural ve Edirne Genç Çiftçiler Derneği Başkanı Egemen Ilgın ile birlikte Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti.

Edirne Ajans Medya Grubuna bugüne kadar verdiği destek ve yaptığı haberlerden dolayı  teşekkür eden Ergin; Edirne Ajans Medya grubu bünyesinde faaliyet gösteren 92,2 mhz RADYO SU, PROMOSYON, MATBAA TESİSLERİ, GAZETE birimleri hakkında Şirket Müdürü Necmi Engin’den çeşitli bilgiler aldı.

Meriç Yer fıstığı markası ile tescil alan  ve Meriç ilçesinde üretilen yer fıstığından gazetemize hediye eden Ergin burada yaptığı açıklamada; “Meriç yer fıstığının tescil almasının fıstığın marka değerini yükseltecektir. Trakya’da geniş kapsamda yer fıstığı üretilen tek yer Meriç ilçesidir. Yapılan laboratuvar incelemelerinde Meriç’te üretilen yer fıstığının protein değerlerinin yüksek olduğunu kanıtlanmış durumda. Meriç, Türkiye’nin kaliteli yer fıstığının yetiştirildiği yerlerden biri. Meriç yer fıstığı Türkiye pazarında resmi marka tescilli ve işaret amblemi ile satışa sunulacak. Bu kaliteyi koruyup en iyi şekilde tanıtmalıyız. Meriç yer fıstığı inşallah çiftçilerimizin ve ilçemizin yüzünü güldürecek.” Dedi.

Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi Engin; Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, TV Program yapımcısı – Gazeteci Recep Dural ve Edirne Genç Çiftçiler Derneği Başkanı Egemen Ilgın’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Edirne Ajans Medya Grubunun bölgemiz için çalışan tüm STK temsilcilerine yayın organlarımızın destek vermeye devam edeceğini, Edirne’nin sesini duyurmada önemli rol üstlenmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

sdr

 388 total views,  2 views today

Next Post

Tatlıcı ve Lokantacılar Odasının Seçimi Yapıldı

Edirne Tatlıcı Büfeci, Kebap ve Lokantacılar Odasının Olağan genel Kurulu gerçekleşti. Edirne Esnaf kredi kefalet Düğün Salonunda gerçekleşen seçime oda üyeleri, Oda Başkanları, STK temsilcileri katıldı. Açılış konuşması yapıldıktan sonra Saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Daha sonra  Kongrede 25 yılını dolduran Oda üyelerine plaket verildi. İki Adayın katıldığı Kongrede […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp