Meriç Ziraat Odası İzmir Fuarını fethetti

admin

Başkan ERGİN; Üyelerimize Hizmetlerimiz Devam Edecek

Meriç’ li çiftçiler geçtiğimiz Pazar günü İzmir’ de düzenlenen Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 4. büyük fuarı olan AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılarak sektördeki son gelişmeleri yerine inceledi.

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer ERGİN, fuarın üreticiler için verimli geçtiğini belirtti. Meriç Ziraat Odası organizasyonuyla 56 Meriç’ li çiftçi, AGROEXPO luslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılarak, Yeni Tarım Makinelerini ve Tarımdaki Teknolojik gelişmeleri görme fırsatı buldu. Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer ERGİN, bu tür fuarların tarım ve hayvancılıkla ilgilenen üreticiler için önemli olduğunu söyledi

“YENİ UFUKLAR AÇAR”

Tarımla ilgili teknolojik imkânlardan faydalanmak ve çiftçiler için yeni hedefleri belirlemek amacı ile gezi düzenlediklerini ifade eden ERGİN, şunları kaydetti: “Bizim oda olarak asli görevlerimizden birisi üreticimizin ufkunu açmaktır. Bu doğrultuda geçmişte olduğu gibi bugün de tarımsal fuar gezilerimizi icra ediyoruz. İzmir Tarım ve hayvancılık Fuarı’nda üreticilerimiz tarımdaki yeni gelişmeleri gördü, yeni makine ve ekipmanları inceledi. Fuarda çiftçiler, mekanizasyon ekipmanları, zirai donanımlar, hayvancılık ekipmanları alım satımı yapan kurumların yetkilileri de katıldığı için kaynaşma imkânı oldu. Çiftçilerimiz, tarım ve hayvancılık sektöründeki teknolojik gelişmelerin ve ekipmanları yakından inceleme ve ihtiyaçlarını tespit etme imkânı buldu. Bizim için bilgi yüklü ve güzel bir gün oldu” dedi.

 İzmir Tarım Fuarı’na katılan Yenicegörece’li çiftçilerden Nedim BALKAN, Meriç Ziraat Odası Başkanlığınca düzenlenen fuar gezisinden memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Ömer ERGİN ve Oda Hizmetlerinden oldukça memnun olduklarını ve bu organizasyon için de Meriç Ziraat Odası Yönetimi ve emeği geçenlere teşekkür etti.    Adasarhanlı Köyü çiftçilerinden fakir babası lakaplı çeltik üreticisi İbrahim DOĞRU’ da Fuar gezisi için Meriç Ziraat odası Başkanı Ömer ERGİN’ e teşekkür ederek bu tür faaliyetlerinin devam etmesi gerektiğini söyledi.      Üreticilerde fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 59 total views,  2 views today

Next Post

Uyuşturucu ile mücadele aileden başlıyor

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından belediye personeline yönelik uyuşturucuyla mücadele konusunda eğitim verildi.   İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Eski Nikah Salonu’nda Uyuşturucu ile mücadele konusunda eğitim gerçekleştirildi. Edirne Belediyesi’nde daha çok saha görevlerinde çalışan personele yönelik gerçekleştirilen eğitimde ilk olarak uyuşturucu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp