Meriçliler; kurtarın bizi diyor”

admin

 

CHP Edirne Milletvekili adayları ilçelerde propaganda çalışmalarına devam ediyor.

CHP Edirne Milletvekili Adayı Erdin Bircan Meriç Pazarında vatandaşlar tarafından“ Bu hükümetten Kurtarın Bizi” sözleri ile karşılandı.

Meriç İlçe Pazarını gezerek Pazar esnafının sorunlarını dinleyen Bircan alkışlanarak sloganlarla karşılandı.

Meriçliler; kurtarın bizi diyor” (3)

 

 

 

 

 

 

 

Yaşanacak Bir Türkiye için İlçe ziyaretlerinde bulunan CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan Meriç Pazarında halkın sorunlarını dinleyerek parti çalışmalarını anlatarak “ Çalışmalarımızı sizlerin mutlu, huzurlu, refah bir hayat yaşamanız için sürdürüyoruz. Sizlerin yüzlerinizin gülmesi için oylarınızı Cumhuriyet Halk Partisine vermenizi istiyorum. Yaşanacak Bir Türkiye İçin oylarınız CHP‘ye” Dedi.

Kurtarın bizi bu iktidardan diyen Meriç pazarında bunanlar “ CHP iktidar Kılıçdaroğlu Başbakan ,Edirne 3-0 olacak. Oylarımız Cumhuriyet Halk Partisine “  dedi.

CHP Milletvekili adayı Okan Gaytancıoğlu İpsala’da kahvehaneleri ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü. Bu arada Türkiye Ziraat odaları Birliğine seçilen Hüseyin Darcan’ı ziyaret ederek kendisini kutladı. İlçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Meriçliler; kurtarın bizi diyor” (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Gürkan Güneser ise Keşan köy garajını ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.  Halka CHP’nin seçim vaatlerini ileten Güneser; Halkın mazot indirimi ve emeklilere çift maaş konusunu duyurdu. Halkın CHP’nin projelerine büyük ilgi gösterdiğini, kurtuluşun CHP’de olduğunu iyice anladığını ifade etti.

Meriçliler; kurtarın bizi diyor” (1)

 

 

 

 

 

 

 


Meriçliler; kurtarın bizi diyor” (4)

 

 134 total views,  5 views today

Next Post

Ahilik Kültürü ve Günümüze Yansımaları konulu konferans

Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Esnaf Odaları Birliği toplantı salonunda “ Ahilik Kültürü ve Günümüze yansımaları” konusunda bir konferans düzenlendi. Konferansa, EDOSOB Başkanı Emin İnağ, ticaret İl Müdürü Mahmut Altun, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Engin Bişar, Kos – Kep Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp