Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar

admin

Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar (1)

 

 

 

 

 

 

 

Suna –Aykan İŞBİLEN çiftinin  kızı Merve ile  Sebahat- Selahattin YAYLA çiftinin  oğlu  Emre, Fesleğen Kır Bahçesinde yapılan görkemli düğün töreni ile evliliğe merhaba dediler.

Evlenme törenini Edirne Belediye Başkanı  Recep GÜRKAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, gelin ve damadın  ve ailelerinin yakınları ile diğer davetliler katıldı.

Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genç çiftlerin nikahın Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN kıydı. Gürkan,nikah töreninde yaptığı konuşmasında çiftlerin  düğün törenine katılanlara hoş geldiniz diyerek evlendirdiği gençleri ve ailelerini yakından tanıdığını onların  evliliklerini  görmenin mutluluğuna ortak olduğun için sevinçli olduğunu belirterek; “ genç çiftleri burada alkışlamanızı istiyorum. Bu sözlerimden sonra alkışlarınız daha yoğun olmalı.

Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilindiği gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutladık, bayramınız kutlu olsun.

Bu  önemli bayram  ulusal kurtuluş mücadelemizin emperyalist ülkelere karşı Türk Milletinin baş kaldırışının 97. Yıldönümüydü.

Bu anlamda böyle özel günün hemen ardında dünya evine giren bu gençlerimiz de  diyorlar ki, biz Mustafa Kemal Atatürk’ün,Cumhuriyetin çocuklarıyız Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılacağız.

Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben bu akşam  Selçuk YAYLA  ve  Bilgi ADA’nın şahitliğinde  ve değerli konuklarımızla birlikte  gençlerimizin nikahını kıyacağız” dedi

Gürkan  nikahın ardından  evlenme cüzdanlarını  Eren ve Merve’ye ortaklaşa sundu ve  genç çiftlerin yaşam boyu mutlu bir hayat sürmelerini bir yastıkta kocamalarını diledi.

Uzun kuyruktan oluşan askı töreni ve düğün pastasının kesilmesi gelin ve damadın sahnede  dans etmesinden sonra  törene katılanlar sahneyi doldurarak  Merve-Emre çiftinin  mutluluğuna  renk katarak müzik eşliğinde  doyasıya eğlendiler. Biz de Edirne Ajans ailesi olarak Merve-Evren çiftine yaşam boyu mutluluklar dileklerimizi sunarız.

 

Merve-Emre çiftine hayat boyu mutluluklar (3)

 255 total views,  2 views today

Next Post

SGK’dan Şehit ailelerine ziyaret

              SGK Müdürü Hayrettin Karbuz Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle programında yer alan son ziyaretini Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine yaptı. Ziyarette SGK İl Müdür Yardımcısı Sevim Yıldız, Mahalli Hizmetler Merkez Müdürü Tülay Metin, Muharip Gaziler Derneği Üyesi Negi Demir, Emekli Menduh Sim,Şehit Aileleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp