Meslektaşımız Orhan Doğan’ın acı günü

admin

Meslektaşımız Orhan Doğan’ın acı günü (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Doğan’ın Annesi, Merhum İzzet Doğan’ın eşi Saadet Doğan tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 83 yaşında vefat etti.

Meslektaşımız Orhan Doğan’ın acı günü (1)

 

 

 

 

 

 

 

Dört evlat sahibi olan Saadet Doğan’ın Eski Camide İkindi namazı sonrası yapılan cenaze namazına Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır, Çiğdem Gegeoğlu, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş. Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran, parti yönetim kurulu üyeleri Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gazeteciler Dernek Başkanları Orhan Doğan’ın meslektaşları gazeteciler, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, Basın Yayın Enformasyon Müdürü Fikret Dişlioğlu, Belediye Ulaştırma Müdürü Erdal Uygun,ETSO Ticaret Sicil Müdürü İsmail Eser, merhum’un yakınları katıldı. Saadet Doğan’ın naşı Cenaze namazı sonrası Buçuktepe Mezarlığına defnedildi.  Edirne Ajans ailesi olarak Saadet Doğan’a Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar dileriz.

Meslektaşımız Orhan Doğan’ın acı günü (3)

 26 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’yi tanıtmak için büyük fırsat

            Edirne’nin  nasıl kalkınacağı yolunda  farklı  yöntemler ileri sürülüyor. Bazıları çevreyi kirletmeyen sanayi kuruluşlarının Edirne’ye gelmesiyle Edirne’nin kalkınacağı yönünde akıl yürütenler oluyor. Bu konuda çok vaatlerde bulunulmasına rağmen bu özellikteki   sanayi kuruluşlarının Edirne’ye  geleceği yönünde herhangi bir faaliyet görülmüyor.             Seçim döneminin yaklaştığı  şu günlerde   siyasiler daha önceki seçimlerde olduğu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp