MHP, 8 Mart Kadınlar Günü’nü Kutladı

admin

8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle MHP; Karaağaç yolu üzerinde bulunan Sera’da bir kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya MHP il kadın kolları Başkanı Hatice ŞİMŞEK, Kadın kolları üyeleri, Belediye Başkan adayI Orhan ÇAKIRLAR, ve meclis üyesi adayları katıldı.

mhp karaağaç yemek (2)

Burada bir konuşma yapan MHP belediye başkan Adayı Orhan Çakırlar, 8 Mart kadınlar Günü’nün önemine değinerek şunları söyledi; “Ülkemizde kadınlara yönelik saldırılar, kızlarımızın küçük yaşta evlendirilmeler ile ilgili haberleri izliyorsunuz. Böyle kadınlar gününde kadınlarımızın sorunları bir kez daha gündeme taşınıyor. Burada gördüğünü gibi kadınlarımız toplandılar, burada bir yanda kahvaltılarını yapıp sorunlarını tartışıyorlar. Çevremizdeki ülkelerde kadınlarımız saldırılara maruz kalıyor. bu saldırılar sonucunda öldürülüyorlar. Ülkemizde kadınların hakkını hukukunu en ön plana çıkarmak zorundayız. Dinimiz de cennetin kadınların ayağı altında olduğunu söyler. Kadın haklarına duyarlı olan, kadınları ön plana çıkaran toplumlar gelişmiş toplumlardır. Ülkemizde kadın kakları konusunda ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Bizim meclis üyelerimiz arasında ön sıralarda kadınlarımız var. Bu partimizin kadına verdiği önemin göstergesidir. Buradan kadınlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

mhp karaağaç yemek mhp karaağaç yemek (1)
mhp karaağaç yemek (3) mhp karaağaç yemek (4) mhp karaağaç yemek (5) mhp karaağaç yemek (6) mhp karaağaç yemek (8) mhp karaağaç yemek (9) mhp karaağaç yemek (10) mhp karaağaç yemek (11)

 

 204 total views,  2 views today

Next Post

Günşen, Şehri Halkla Birlikte Yönetecek

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Günşen, hız kesmeden tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Kadınlara verdikleri önemi çalışmalarında da gösteren Prof. Dr. Günşen, cumartesi gününü kadınlara ayırdı. AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 8 Mart 2014 Cumartesi günü Dünya Kadınlar Günü için AK Parti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp