MHP Adayı Çakırlar Radyo Su’nun Canlı Yayın Konuğu

admin

MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar Radyo Su’da yayınlanan Yerel Gündem’in konuğu oldu. Edirne ajans Haber Müdürü,Fikri Yalın’ın yönettiği  canlı yayında  Çakırlar partisinin  yerel seçimlerle ilgili görüşlerini açıkladı. Saat 15.00 de başlayan  program www.radyosu.com.tr adresinden  görüntülü  olarak yayınlandı.

MHP Adayı Çakırlar konuşmasında, “Edirne’de ve ülke genelinde MHP oylarında büyük artış görüldüğünü, bunun sonucu olarak Edirne ilçe ve belgelerinde Belediye Başkanları  adedinde büyük artış olacağını belirterek; “ Lalapaşa ve Süloğlu adaylarımız deneyimli politikacılar buralarda seçimi kazanacağımıza inanıyorum. Ayrıca Edirne Merkez ve ilçelerimizde de çok iddialıyız.30 Martta bu başarımızın karşılığını göreceğiz. Bizim maddi imkânlarımız kısıtlı ben yaya olarak propaganda yapıyorum bu seçim çalışmalarında 3 çift ayakkabı eskittim. Ben seçim çalışmalarımı başkalarını suçlayıcı bir ifade kullanmıyorum.

ORHAN_çakırlar-radyosu-program

Zaten onlar kendi aralarında bize yakışmayan ifade kullanıyorlar.Bunu doğru bulmuyorum. Bizim projelerimiz sözde kalacak projeler değil. Biz Hazırladığımız broşürde kısa ve uzun vadede yapacağımız işleri sıraladık. Belediyemizde halk günleri düzenleyeceğiz. Ayrıca kadınlar ve gençler meclisi oluşturacağız. Edirne7de tarihi dokunun kaybolmaması için gereken önlemleri alacağız. Orta vadeli projelerimizde de yerinden yönetim modeline ağırlık vereceğiz. Bunların arasında Benim Mahallem Projemiz, Kart 22 Projesi, Yeniden Ulaşım Projemizle  Tunca ve Meriç  Nehri kıyılarının  turizme kazandırılması,  koşu yürüyüş parkurlarının yapılmasını gerçekleştireceğiz. Yine orta vadeli projelerimiz arasında Yeni Belediye Sarayı binasının yapılması projemiz yer alıyor” dedi.


 

 

 106 total views,  2 views today

Next Post

Recep GÜRKAN “Yaşlılar başımızın tacıdır”

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçim gezilerine aralıksız devam ediyor. Gürkan, gezilerinde yaşlıları unutmadı. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden Gürkan, “Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır. 30 Marttan sonra yaşlılarımıza, engellilerimize, şehit ve gazilerimize özel bir masa yapacağız. Belediyeye gelen yaşlılarımız oturarak çayını içerken, işlemleri yapılacak” diye konuştu. CHP Edirne Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp