MHP; “Edirne merkezde ittifak oylarımızı arttırdık”

admin

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Yerel Seçimde Edirne merkezde aday çıkarmayarak AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz’a destek veren MHP Edirne Teşkilatı adına açıklama yapan İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, MHP’nin geçen dönem aldığı oy oranını bu seçimde arttırdığını söyledi.

Ferhatoğlu açıklamasında; “Değerli Edirne’li hemşehrilerim. 31 Mart yerel seçimleri sakin bir atmosferde gerçekleşmiştir. Sağduyulu hemşehrilerime teşekkür ederim. Seçim sonuçları göre geçen dönem aldığımız oyların üzerine ilave yaparak oylarımızı arttırdık. Bu süreçte Cumhur ittifakı olan Havsa, Keşan gibi ilçeleri ve bazı beldeleri kazandık. Edirne merkezde ittifak oylarımızı arttırdık. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım hiç bıkmadan usanmadan benim ile birlikte gayretle gezdiler öncelikle il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu arkadaşlarım kendi yaşamlarından ve aile hayatlarından çok büyük ödün verdiler. Yine tüm ilçe yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıma gayretleri için teşekkür ederim. Tüm aday arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah cc hepinizden razı olsun. Partimiz üyelerine teşekkür ederim. Programımıza iştirak etmeyen ve seçim çalışmalarında yanımızda yer almayan dava arkadaşlarımın da yolu açık olsun. Edirne halkına çok teşekkür ederim. TEŞEKKÜRLER EDİRNE” ifadelerine yer verdi.

 

 239 total views,  2 views today

Next Post

Oğuz Tekin: “Yol arkadaşlarımın desteği her türlü takdirin üzerindedir, Kalın sağlıcakla.”

Havsa’da 10 yıldır Belediye Başkanlığı yapan, altyapıdan üst yapıya kadar sayısız hizmetlere imza atan Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin geçtiğimiz Pazar günü yapılan Yerel seçimde beklenmedik bir sonuç alarak seçimi kaybetti.  Havsa İlçesinde toplam 22 sandıkta kullanılan 5.914 oyun 5.730’u geçerli sayıldı. Seçimi AK Parti Belediye Başkan Adayı Aydın Balkan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp