MHP EDİRNE’DE ZAFERE ULAŞACAKTIR, KAZANAN MHP OLACAKTIR

admin

EDİRNE MHP İl Yönetimi aylık toplantısını geçtiğimiz Cuma günü Saat 18.00’de bu akşam gerçekleştirdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Zakir Tercan; “ÇOK ŞÜKÜR! Önümüzdeki ayın planlamasını yaptık. Aldığımız kararların hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Tüm İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı, toplantılarımıza vermiş oldukları önem için çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar Allah’a emanet olsunlar… Allah’ım; İl Yönetimimi karanlıklarda bırakma, dert verme, dert verip derman aratma, İl Yönetimime gizli ve açıktan düşmanlık edenleri yanından uzaklaştır. Allah’ım; Rahman sıfatının hakkı için; İl Yönetimimi hak yoldan ayırma. Ayaklarını kaydırma, kalplerini bulandırma, can acısı duyurma, sevdiklerinden ayırma. Allah’ım; İl Yönetimimin Evi hep mutlu, huzurlu ve bereketli olsun, dualarını kabul, ibadetleri makul olsun, Peygamber Efendimiz şefaatçisi olsun.” dedi.

MHP EDİRNE’DE ZAFERE ULAŞACAKTIR, KAZANAN MHP OLACAKTIR…
MHP Edirne İl Yönetimi başarılı olması için var gücü ile çalışıyor ve Üzerine düşen her ne varsa fazlasıyla yapıyor. Çünkü 2023 Yılında yapılacak Milletvekili ve Belediye seçimleri hayatı önem arz ediyor. Bu seçimler MHP ve Ülkücü camia için çok önemli. MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır… MHP, Edirne halkının partisidir. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirecektir. MHP Edirne’de Milli takım gibidir! İl ve İlçe teşkilatlarımız elbette ki öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir. MHP İl Yönetimi Edirne’de gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmektedir. MHP Edirne’de hak ettiği yerde olacağından asla şüphem yoktur. Çünkü MHP İl Yönetimimiz hummalı çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Tek amacımız Edirne’de Millet vekili çıkarmak. Belediyeyi kazanmak olacaktır. Edirne seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP’dir. Çünkü Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP’lilerin ortak duygusudur.

50 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadik. Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 2023 Yılında yapılacak Milletvekili ve Belediye seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sedece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye’nin, Türk Milletinin ve Edirne’nin başarısı anlamını taşıyacaktır.Yorgun omuzlarımızda ayaklarımızı titreten emanetler var. Şehitler otağı Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki dualı bir partidir. Biiznillah kıyamete dek olacak, “Bu yolun zaferi yakındır” derken müjdelendiği gibi bir gün elbet muzaffer olunacaktır… MHP maddi çıkarlar üzerine siyaset yapmaz… Edirne’nin menfaati neyi gerektiyorsa MHP kayıtsız şartsız orda olur…

Edirne Halkı için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün Edirne’de kazanan MHP olacaktır. Edirne halkı elbette seçimlerde gereğini yapacak kendi partisi MHP’yi layık olduğu yere getireceğine olan inancımız tamdır…Allah bize yol gösterdi hak yolu hakikat yolu. Gayemiz Edirne Halkının refahı ve Allah’ın rızasına nail olabilmek. Bizim sevdamız EDİRNE İlimiz, bizim derdimiz EDİRNE meseleleri.. Aman boşver diyemiyoruz. Bu yüzden de susamıyoruz…Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünüyorsa düşünsün.. MHP Edirne Teşkilatları hummalı bir şekilde çalışmalarına devem etmektedir. Hem de hiç arkalarına bakmadan hedeflemiş oldukları hedefi yakalamak için o hedefe doğu hızla yürümektedirler. MHP Edirne Teşkilatları, Allah a şükür dim dik ayaktadır. İl Yönetimimiz; El-ele, Sırt-sırta, Omuz-omuza, Gönül-gönüle vererek çalışmalarını olan hızıyla sürdürmektedir…Edirne MHP Teşkilatlarına yağmur gibi üye bereketi yağıyor… İnşallah bu bereket çığ gibi büyüyecek, MHP Edirne’de zafere ulaşacaktır. Edirne’de kazanan MHP olacaktır.

 848 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNELİ İŞADAMI ŞENDOĞAN SUSESİ’NE MESLEK ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ...

Edirne Mimar Sinan Rotary RK başkanı Orkun Şapolyo ‘dan Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekili Şendoğan Susesi’ne Meslek Üstün Hizmet ödülü verildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Mimar Sinan Rotary RK başkanı Orkun Şapolyo; “eski bir Roteryan olan, hemşehrimiz, çok değerli işadamı Şendoğan Susesi ‘ne Meslek Üstün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp