MHP Genel Başkanı BAHÇELİ Bugün Edirne’de

admin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Edirne’ye geliyor, Bahçeli Saraçlar Caddesindeki parti seçim bürosunun açılışını yapacak.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bugün saat 14:00’te  karayolu ile Edirne’ye gelecek. MHP liderini HASKÖY’DE MHP Edirne İl Teşkilatı ve partililer konvoyla karşılayacak.  MHP Genel Başkanı Hasköy’den Konvoy Eşliğinde Edirne’ye gelerek İlk olarak parti İl Merkezine gidecek.  Bahçeli burada partililer ile görüştükten sonra  Saraçlar Caddesindeki seçim bürosunun açılışını yapacak. MHP Genel Başkanı Bahçeli  seçim bürosu açılışında bir konuşma yapacak. ülkedeki genel politika ve partisinin seçim stratejisi hakkında bilgi verecek. Bahçeli daha sonra Yeni Karpuzluya gitmek üzere Edirne’den ayrılacak.

devlet-bahçeli-mhpkpk

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ’NİN EDİRNE PROGRAMI

14:00 MHP İl Başkanlığı ve partililer tarafından Has Köyde karşılama

14:30 MHP Edirne İl Başkanlığını Ziyaret

15:00 Saraçlar Caddesinde Seçim İletişim Merkezinin açılışı ve Halka Hitabet

15:45 Yeni Karpuzlu’ya Hareket

17:00 Yeni Karpuzlu Belediyesini ziyaret

17:30 Yeni Tesislerin Hizmete Açılışı, Kuran Kursunun Temelinin atılışı ve Halka Hitabet

18:15 Ankara’ya hareket

 68 total views,  2 views today

Next Post

AVUKAT AYHAN DEMİR

AK Parti’de Edirne İl Seçim Koordinasyonluğu gibi önemli bir görevi üstlenen Avukat Ayhan Demir’i de rahmetli babasını da tanırım. Bugüne kadar gördüğü siyasetçiler içerisinde çizgisini muhafaza eden zik zak çizmeyen sayılı politikacılardan biridir. Demir inandığı davayı sonuna kadar savunur. AK Parti’nin kurucularından ve Genel Başkana her koşulda bağlı olan bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp