MHP İl Başkanı Hakan Özkan Milletvekilliği için Görevinden istifa etti.

admin

MHP İl Başkanı Hakan Özkan Milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı görevinden istifa etti. Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giden ve MHP Genel Merkezinde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüşme yaptıktan sonra Genel Başkanın onayını alarak görevinden istifa eden Özkan Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Özkan, Parti tabanı tarafından sevilen isimlerin başında geliyor. Özkan Sosyal Medya üzerinden yayınladığı mesajda; “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin oluruyla yürütmekte olduğum MHP Edirne il Başkanlığı görevinden Milletvekili aday adayı olmak için ayrılmış bulunmaktaydım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.

Geçtiğimiz günlerde Edirne Ajans Medya Grubuna açıklama yapan Özkan, MHP’nin daha ilk günden 24 Haziran seçimlerine Edirne ve tüm ilçeleriyle hazır olduğunu ifade etmişti. Bölgeyi iyi tanıyan, Sorunları yakıdan takip eden Özkan’ın Milletvekilliği adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 188 total views,  2 views today

Next Post

Tecrübeli Başkan Milletvekilliği için İl Başkanlığından istifa etti

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Milletvekili adayı olmak isteyen Aday Adayları bulundukları görevlerden istifa edip seçim çalışmalarına başladı. Edirne’nin uzun bir aradan sonra T.B.M.M’ne 4 milletvekili göndereceği 24 Haziran seçimlerinde Siyasi Partilerin Genel Merkezleri aday tercihini,  oy potansiyeline sahip, partisi adına her türlü fedakarlığı yaparak gece gündüz demeden çalışan, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp