MHP İl Kadın Kolları Edirne Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti

admin

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri  Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP İl Kadın Kolları Edirne Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan, Başkan Yardımcısı İlknur Özcan ve İcra Kurulu Üyeleri Gamze Duvan, Nükhet Su Uzunismail ve Pınar Ersaçmış  ile  birlikte görüş alışverişinde bulunulduğu ziyaret esnasında Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapılan seçimlerin de tekrar Başkanlığa seçilen Elmas Aslan’ı tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 2008 yılında kurulan Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nu  ziyaret eden ilk siyasi parti kadın kolları olduğunu söyledi ve “ Kurulumuzu ziyaret ederek  bizleri çok mutlu ettiniz” dedi.

Kadın Girişimciler Kurulu’nun kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Elmas Aslan:”  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin kurduğu Kadın Girişimciler Kurulu ile ülkemizdeki kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla kuruldu” diye konuştu.

Aslan, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun 2008 yılında kuruluşundan  bu yana  içinde olduğunu söyleyerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

 

 161 total views,  2 views today

Next Post

İl Genel Meclisi toplantıları devam ediyor

İl Genel Meclis üyeleri yaptıkları toplantıda gündemindeki konuları görüştü. Aziz Çıkıkçı başkanlığında toplanan İl Genel Meclisi Çevre ve Sağlık Komisyonu, turizm komisyonu ve İmar Bayındırlık komisyonu raporlarını görüştü. Turizm komisyonu ile ilgili görüşmede İl Genel Meclisinin 2015 Ocak ayı toplantısında Meclis Başkanlığına verilen önergede  Enez  ilçesinde  yapılan kazı çalışmalarının  her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp