MHP İl Yönetimi Kadınları Seçime Hazırlanıyor

admin

MHP İl Başkanı Margi otelde bayan üyelerle bir istişare toplantısı yaptı. Burada toplantı ile ilgili olarak açıklama yapan İl Başkanı Gürsel şimşek şunları kaydetti” MHP Edirne İl Teşkilatı, bilindiği gibi, 14 Şubatta yeniden yapılandırıldı. Bu kapsamda MHP Türkiye’nin kötü gidişine dur demek için her yönde çalışkan, fedakâr kadroları göreve getirmeye çalışıyor. Bugün biz de o yapıda teşkilatlarımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu amaçla bugün 13 Mart itibariyle, Margi Otelinde yaptığımız toplantıda Edirne merkezindeki bayan üyelerimizle birlikte bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Bunda amacımız önümüzdeki seçimlerde MHP Kadın Kollarını çok aktif bir şekilde. Sahaya sürmek.
O nedenle yaptığımız bu ilk toplantıda biz, şu anda arkadaşlarımızı bilinçlendirmek, gündemdeki konularla ilgili bilgi vermek, teşkilatlandırma ile ilgili bilgi aktarmak, üye katılımı noktasında arkadaşlarımızın daha fazla gayret sarf etmelerini sağlamaktı.
Bu yönde bayanlarımızın son derece istekli ve arzulu olduklarını gördüm. Kendileri ile beraber önümüzdeki süreçte Edirne’deki bütün siyasi ve sosyal yaşamın içinde olarak partimizin politikalarını halka anlatmaya çalışacağız.
Zaman içinde çalışmalarımızın başarısına halkımız tanık olacaktır. İnşallah yerel seçimlere doğru giderken, partimiz seçimden çok önce açıklaşacağı adayları ile de mahalli seçimlerde iddialı olacaktır. Halkımızın Türkiye’deki kötü gidişat konusunda uyarımızı yapmak durumundayız. MHP tarihi bir görev üstlenmiş durumdadır. Ülkemiz bölünmeye ve parçalanmaya doğru hızla yol almaktadır. Yol alırken özellikle AKP iktidarının bu gidişine terör örgütlerinin yanında Ana Muhalefet partisi de kredi vererek tolerans gösterip destek vermektedir. Ne yazık ki, ülkenin bölünmeye doğru gidişine seyretmektedirler. Biz de bu noktada halkımızı uyarmak zorundayız. Mutlak surette önümüzdeki seçimlerde AKP’nin sandıktan boşa çıkmasını sağlamalıyız. Eğer bu seçimde de sandıkta iyi sonuç alırlarsa. Türkiye’nin sonunda referandum ve buna benzer birtakım seçim ve sandıklarla da ülke daha fazla bölünme sürecinin içine itilmiş olacak. Bu Ortadoğu projesidir. Bunun taşeronları içerde. İktidardır. İktidar partisi bu işin taşeronluğunu üstlenmiş durumdadır. Milleti “Analar ağlamasın silahlar sussun” sözleri ile kandırıp bölünmenin reçetesini de halkımıza benimsettirdiler. Ne yazık ki bu ülkemizi bölünme derecesine getirmektedir. Biz MHP olarak buna engel olacağız. MHP ve ülkücü camia var oldukça bunu başaramayacaklardır. Zira bundan 98 yıl önce 1915 yılında Çanakkale’de kazandığımız zaferle yedi düveli geri çevirmişsek, daha sonraki yıllarda Türkiye Cumhuriyetini kurmuşsak bugünde o çizgiden kopmayacak, bu ülkenin sınırlarını da kimseye yeniden çizdirmeyeceğiz” dediIMG_5262

 17 total views,  2 views today

Next Post

1.Murat Lisesi'n de “Enerji Verimliliği'' İsimli Seminer Verildi

Edirne Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Edirne Makine Mühendisleri Odası, tarafından daha önce 5 okulda verilen seminerin altıncısı 1.Murat Lisesi’n de düzenlendi. Seminere Edirne Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇAKIR, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Yaver TETİK, Sekreter-üye Ümit Sadık ALTINOLUK, Yönetim Kurulu üyesi Aziz AVUKATOĞLU, birçok okul müdür ve öğrenciler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp