MHP İl Yönetiminden Mahalle Ziyareti

admin

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Menzilahır Mahallesini ziyaret ederek mahalledeki vatandaşlarımız ile birlikte güzel bir Pazar sabahı kahvaltısı yaptılar.,

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Dr.Gürsel ŞİMŞEK Kadın Kolları İl Başkanı Hatice ŞİMŞEK ve yönetim kurulu üyeleri; mahalle ziyaretleri kapsamında Menzilahır mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinleriyle buluşup, mahallenin sorunlarını dinleyen MHP’li  yöneticiler vatandaşlarla ülke gündemini konuştu.

Menzilahır Mahallesi sakinleri yaşadıkları  sorunları Milliyetçi Hareket Parti İl Başkanı Dr. Gürsel Şimşek’e iletirken, Şimşek’te; sorunların çözümü noktasında MHP olarak kendilerine düşen ne varsa yerine getireceklerinin sözünü verdi.

MHP İl Başkanı Dr. Gürsel ŞİMŞEK;  “Arkadaşlarımızla Mahalleleri karış karış gezmeye çalışıyoruz. MHP’nin fikirlerini, düşüncelerini ve neler yapacağını anlatıyoruz. MHP Kadroları Menzilahır’a hak ettiği hizmeti vermek için hazır beklemektedir. İnanıyorum ki; Menzilahır  önümüzdeki yerel seçimler de Milliyetçi Hareket kadrolarını işin başına getirecek ve hak ettiği hizmeti alacaktır.” şeklinde konuştu.

MHP Kadın Kolları İl Başkanı Hatice Şimşek bayanlarla yaptığı konuşmada sözlerine şöyle devam etti; “Genelde de yerel de de AKP politikaları iflas etmiştir.  Vatandaş canından bezmiş durumdadır. MHP’ye her zamankinden daha büyük bir teveccüh söz konusu. Gittiğimiz her yerde bir dokunup bin ah işitiyoruz, insanlarımız mutsuz, yarınlarından endişeli durumda.  Dedi.

484792_139864316206213_2041831801_n

 218 total views,  2 views today

Next Post

Kültür Merkezindeki Amfiyi Çaldılar

Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün de bulunduğu Devecihan Kültür Merkezi’nde çeşitli kültürel ve sanatsal faaliyetlerin ses düzeneğinde kullanılan 5 bin TL değerindeki amfi, dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Hırsızlar geçen yıl da aynı yerden amfi ve hoparlör kablolarını çalmıştı. Edirne’de kimliği belirsiz kişi ya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp