MHP Kadın Kolları İl Teşkilatı İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Düzenledi

admin

Parti İl merkezinde gerçekleşen  MHP Kadın Kolları  toplantısındaaçılış konuşmasını Şimşek LTD Sahibi Hatice ŞİMŞEK yaptı.

Hatice ŞİMŞEK yaptığı konuşmada ; ‘’Bugün burada MHP Edirne İl Kadın Kolları’nın kurulması nedeniyle,kadın kolları il yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ilk yönetim kurulu toplantımızı yapmak ve siz değerli basın mensuplarımızı bilgilendirmek amacıyla toplanmış bulunuyoruz.

Katılımlarından dolayı tüm yönetici arkadaşlarıma ve değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli basın mensupları,bildiğiniz gibi MHP Edirne İl Teşkilatı 14 Şubat 2013 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Dr. Gürsel ŞİMŞEK başkanlığında yeniden şekillendirilmişti.Bu kez de 16 Nisan 2013 tarihinde MHP Kadın Kolları teşkilatı Doç. Dr. Şennur ŞENEL tarafında Edirne MHP il kadın kolları teşkilatı kurulmuş olup il başkanı olarak şahsım görevlendirilmiştir.Benimle birlikte görev yapacak 27 il yöneticisi arkadaşımda Allah ‘ın izniyle MHP’nin başarı ve iktidarı için Edirne’de önemli çalışmalara imza atacaktır.

Bugün ülkemizin bulunduğu zor durumlar içinde üç hilalin iktidarının zorunlu olduğuna inanan ve bu uğurda zafere giden yolda gecenin karanlığına mahkum olmamak için; gündüzden kandilinin hazırlayan yazın karınca gibi çalışan kışın mükafatını alan KARARLI , İNANÇLI, ÇALIŞKAN, MİLLİYETÇİ, ÜLKÜCÜ, TÜRK kadınları olarak iktidar hamurunu özenle ve arzuyla mayalayıp yoğuracağız.’’diyen ŞİMŞEK sırasıyla yönetim kurulu üyelerini tanıttı ; yönetim şöyle oluştu.

Başkan Yardımcısı : Halise ATLI

Başkan Yardımcısı : Çiğdem YEŞİLOĞLU

İl Sekreteri : Meral GEREY

İl Muhasibi :Hanife AKKAYA

Hatice ŞİMŞEK son olarak ; ‘’Tüm arkadaşlarıma çıktığımız bu yolda görevleri süresince başarılar diliyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun. ’’NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE’’.sözleri ile konuşmasını noktaladıIMG_6903

 189 total views,  2 views today

Next Post

Beykent Koleji Öğrencilerinden Bireysel Proje Sergisi

İlimizin saygın eğitim kuruluşlarından birisi olan Beykent Koleji, yine bir ilke imza atarak adından söz ettirdi. Edirne ve Trakya’da ilk olan MYP Bireysel Proje Sergisi’nin açılışı İstasyon Mahallesi’nde Beykent Kolejinde düzenlendi. Programa Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN çeşitli okullardan öğretmen ile öğrenciler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp