MHP milletvekili adayları esnaf turunda

admin

 

MHP milletvekili adayları esnaf turunda (1)

 

 

 

 

 

 

MHP Edirne Milletvekili Adayları Gürsel Şimşek, Cem Erkut, İl Başkanı Hakan Özkan, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Karagülle, Nevzat Gürkaynak, Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ve partililer Alipaşa çarşı esnafını ziyaret etti. Bu arada MHP’nin seçim vaatlerini esnafa ileten milletvekili adayları esnafların sorunlarını da dinledi.

MHP milletvekili adayları esnaf turunda (3)

 

 

 

 

 

 

 

Milletvekili 1. Sıra adayı DR. Gürsel Şimşek halkın mevcut iktidardan kurtulmak istediğini bir an önce seçimin yapılmasını beklediğini belirterek:” biz MHP olarak esnafın gelirinin vergilendirilmesinde asgari geçim indirimi uygulanacaktır. Yeni işyeri açan esnafa 5 yıl süre ile vergi ve pirim avantajı sağlanacaktır. Esnaf ve sanatkârların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı verilecektir.   Esnaf ve sanatkârların emekli aylıklarından sosyal güvenlik destek pirimi kesilmeyecektir. AVM yasası esnafların haklarını koruyacak şekilde yeniden düzenlenecektir” dedi.

MHP milletvekili adayları esnaf turunda (2)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Şemsettin Emir, durmaksızın çalışıyor

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. “Edirne’de sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız” sloganıyla yola çıkan Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerine günler kala aralıksız bir şekilde çalışıyor.               Ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren Şemsettin Emir ilk ziyaretini Kapıkule yolu üzerindeki  ve  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp