MHP Seçim Bürosu’nda hummalı çalışma

admin

MHP Milletvekili Adayları, İl ve İlçe Başkanlıkları 7 Haziran 2015 te yapılacak olan 25.Dönem Milletvekili Seçimleri için Saraçlardaki seçim bürolarında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim Bürosunda gazetemize konuşan Edirne MHP 2.Sıra Milletvekili Adayı Avukat Şennur Yıldırım şunları söyledi.

MHP Seçim Bürosu'nda hummalı çalışma (2)

 

 

 

 

 

 

 

MHP ‘nin Tüm Milletvekili Adayları ve teşkilatları üyelerinden ve seçmenlerinden almış oldukları teveccüh ile soluk vermeden çalışmalarına devam ediyor. Edirne seçmeni bilinçli insanlardan oluşuyor. Bu bizim için sevindirici, Edirne halkının iyi değerlendirme yaparak oy kullanacağına inanıyoruz. Özellikle kadın ve genç seçmenlerimizin MHP’’yi çok iyi değerlendireceklerini biliyoruz. Gençlerimiz parçalanmamış bir vatan, niteliklerini kaybetmemiş bir Cumhuriyet yönetimi hassasiyetimizi biliyorlar. Edirne halkı bütün bunları gözlemliyor.7 Haziranda seçmen gereğini yapacaktır. Bütün Edirne kamuoyu bunu görecektir.”dedi. MHP Seçim Beyannamesi Pazar günü açıklanıyor.

MHP Seçim Bürosu'nda hummalı çalışma (1)

 126 total views,  5 views today

Next Post

Vali Şahin askerlerle birlikte karavana yedi

Asayiş toplantısına katılmak üzere İl Jandarma Komutanlığına giden Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, toplantının ardından askerlerle birlikte karavana yedi.                 Edirne Valisi Dursun Ali Şahin asayiş toplantısına katılmak üzere gittiği Jandarma da İl Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan ve personel tarafından karşılandı. Toplantının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp