“MHP, Vatandaşın gönlünde bu ülkenin teminatı ve sigortasıdır.”

admin

MHP Edirne Milletvekili Adayları Hakan Özkan, Taner Albayrak, İl Sekreteri Zakir Tercan, Ahmet Avcı, İl Muhasibi Celal Oksaç, Yönetim kurulu üyesi Sefer Bayraktar, Belediye meclis üyesi Ahmet Karagülle Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret edip seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

MHP Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Hakan Özkan burada yaptığı açıklamada; MHP Genel Bahçeli’nin 17 Nisan 2018 grup toplantısında seçimleri erkene alalım çağrısı ile başlayan süreç hızla devam ediyor ve seçimlere 2 gün gibi kısa bir süre kaldı. Biz de Edirne olarak o günden beri sahadayız. Gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Edirne’nin 254 köy ve 9 ilçe merkezinde çok ciddi çalışmalar yaptık. Her bölgeyi gezdik. İlçe Başkanlarımız ve yönetim kurullarımız da aynı şekilde çalışmalarına devam etti ve şu anda da bunun meyvesini alma zamanı geldi. MHP, Edirne’de çok ciddi bir çalışma yaparak büyük bir efor sarf etmiştir ve büyük bir başarıya imza atacaktır. Hedefimiz,  MHP’nin Edirne’de aldığı en yüksek oy oranı olan İl Genel Meclisi seçimlerinde 52 bin oydu. Onun ürüne çıkmak en büyük hedefimiz. Çünkü MHP, baktığınızda geçmiş dönem her seçim üzerine koyarak büyüyerek bugünlere geldi. Bizde kendimize en yüksek aldığımız oy oranı 52 bin olduğu için onun üzerine hedef koyduk. İnşallah 24 Haziran Pazar günü de saat: 17.00’de sandıklar açılınca bu sonucu hep beraber göreceğiz.MHP’nin son 10-15 yıl içerisinde yapılan seçimlere baktığınızda ortalama 40 bin sabit oyu var. Aday kim olursa olsun bu oyları almış olabilir. Ama bizim sahada kurmuş olduğumuz bir gönüllüler ordusu var. Enez’den, Lalapaşa’dan, İpsala’dan, Meriç’ten ve bütün ilçelerde MHP’nin ne kadar arkadaşımız dostumuz varsa hepsi şu anda sahada bizimle beraber çalışıyor ve bu başarının altına imza atmak için mücadele ediyor. Herkes görecek bir başarı öyküsü yazacağız ve siyasette insan unsurunun ne kadar önemli olduğunu, insana yapılan siyasette yatırımın karşılığının ne denli önemli olduğunu bu seçimlerde bir ders olarak herkese göstereceğiz” dedi.

“MHP, 49 yıllık siyasi hayatında ne milletini yanıltmıştır, nede devletini yanıltmıştır.”

MHP Edirne 4. Sıra Milletvekili adayı Taner Albayrak ta yaptığı açıklamada; “Seçim çalışmaları başladığı günden itibaren sahadayız.  Çok ciddi çalışmalar sergiledik. Gezmedik ve sıkılmadık el bırakmadık. Bütün vatandaşlarımıza günlerdir ulaşmaya çalışıyoruz. Gecenin geç saatlerine kadar programlarımız devam etti. Ulaştığımız her vatandaşımız bizi büyük bir ilgi ve alaka ile karşıladı. Edirne halkımıza da bu yönden çok teşekkür ediyorum. MHP’nin var olmasını ve daha iyi bir yerde olmasını istiyorlar.  Bizde şunu söylüyoruz. Vatandaşın gönlünde MHP, bu ülkenin teminatı ve sigortası olarak biliniyor. Vatandaşlarımız artık Mecliste daha güçlü olmamızı istiyor. Biz vatandaşa vaatle gitmiyoruz. Biz yapacaklarımızı taahhüt ediyoruz. Vatandaşlarımız da bunları yapacağımızdan emin. Biz yalan vaatlerle bugüne kadar siyaset yapmadık. MHP, 49 yıllık siyasi hayatında ne milletini yanıltmıştır, nede devletini yanıltmıştır. Hiçbir zaman devletini ve milletini de yanlışa sürüklememiştir. Her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuştur. İstiyoruz ki artık bu son seçimde millet bizim yanımızda olsun“ dedi.

 140 total views,  2 views today

Next Post

Edirnelilere müjde; altı yapı sorunu son buluyor

Seçim beyannamesinde yer alan tüm vaatleri tek tek yerine getiren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan altyapı sorunu ile ilgili de müjdeli haber geldi. Edirnelilerin yıllardır yaşadığı altyapı sorununu çözmek için kolları sıvayan ve göreve geldiği ilk günden itibaren konu üzerinde titizle çalışmalarını yürüten Başkan Gürkan; “Altyapı projemiz ile ilgili ihalemizi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp