MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez

admin

MHP İl Merkezinde düzenlenen toplantıda,Ergun Dönmez Merkez İlçe başkan adaylığını açıkladı.  Toplantıya İl Başkanı Gürsel Şimşek, Edirne Belediye Başkan Adayı, Orhan Çakırlar İl ve Belediye Meclis üyeleri kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı. Toplantıda söz alan Şimşek, burada merkez ilçe başkanlığına aday olan arkadaşını açıklayacağını belirterek şunları söyledi, “Partimiz 17 Kasımdan bu yana bir kongre süreci başlattık, bu süreç 26 Şubata kadar devam edecektir. Lalapaşa, Enez, İpsala Meriç, Enez kongrelerimiz partililerimizin yoğun katılımı ile büyük bir şölen havasında yapıldı. Ocak ayının on birinde merkez ilçe kongremizi Demir İş Merkezinde yapacağız. Merkez ilçeler partimizin en önemli teşkilat yapısıdır. Böyle önemli görevi üstlenmeye talip olan aday arkadaşımız Ergun Dönmez burada adaylığını açıklayacaktır. Murat Bayraktar adında arkadaşımızın da adaylığı söz konusudur. Onun da adaylığını ileriki günlerde duyuracağız.

MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez (1)

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNE’DE 1. PARTİ OLACAĞIZ 

Arkadaşlarımız kongreye hazırlık çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu kongrelerin partimize büyük bir güç kattığı inancındayız. Kongreler sonucu oluşan yönetimler de 7 Haziranda yapılacak genel seçimlerde partimizin yükünü taşıyacak olan kadrolardır. Partimiz 30 Martta elde ettiği %19,5’luk oyla Edirne’de milletvekillerine ben de talibim deme durumuna gelmiştir. Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Biz bütün ülkede MHP’nin iktidar noktasına gelmesi çabasındayız. Edirne de bunu teşkilat olarak başaracağız. Dün Başbakanımız buradaydı. Biz MHP teşkilatları olarak 17-25 tarihleri arasını Yolsuzluk ve Rüşvet Haftası olarak ilan ettik. Başbakan’ın tüm billboardlarda resimleri kaplı.  Partimizin Edirne’de tek bir billboarda siyah zemin üzerine beyaz bir yazısına dahi tahammül edemeyip kaldırdılar. İktidar doğrultusunda  hareket edenlerle  seçim sonrası hesaplaşacağımızı belirtmek isterim.  “ dedi.

MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez (3)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan MHP Edirne Merkez İlçe adayı dönmez, partililerin isteği doğrultusunda aday olduğunu belirterek, şunları kaydetti, “ Amacımız partimizi Edirne genelimde birinci parti yaparak iki milletvekili çıkarmaktır. Bu çok zor değildir. Yerel seçimlerde aldığımız 52 bin oyu bir kat arttırdığımızda birinci parti konumuna geliriz.52 bin seçmenimiz yanına bir arkadaşını getirdiğinde bu gerçekleşir.

MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez (2)

 

 

 

 

 

 

 

PARTİ İÇİ ADALETİ SAĞLAYACAĞIM

Uzun yıllardır parti yönetiminde hizmet verdim tecrübelerimden yararlanarak, küçük olsun benim olsun mantığı değil büyük olsun hepimizin olsun düşüncesiyle hareket edeceğiz bütün sosyal kesimleri kapsayacak bir yönetim oluşturacağım Nasip olup göreve gelirsem 6 ayda üye sayımızı  beş bine  ikinci altı ayda ise 10 bine  üçüncü senemiz sonunda ise 15 bine çıkararak  tüm üyelerimizi  köy ve mahalle esasına dayalı  delege seçimi yapılarak adamın delegesi değil  partinin delegesi yaparak parti içi adaletsizliğe son vereceğiz. Koltuğa makama değil  göreve talibim” dedi.

MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez (4)

 729 total views,  14 views today

Next Post

Balbay’dan Belediye Başkanı Gürkan’a ziyaret

Milletvekili Mustafa Balbay CHP İl Başkanlığında yapılan toplantısından sonra Edirne Belediyesini ziyaret etti. Buradaki ziyarete  CHP Belediye Uzunköprü Belediye  Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı  Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ile İl , Merkez İlçe kadın ve gençlik kolları ile Belediye Başkan yardımcıları katıldı.         […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp