MHP’li Kadınlar arı gibi çalışıyor

admin

MHP İl Kadın Kolları MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Şennur Yıldırım ve 3. Sıra Milletvekili adayı Sefer Cem Elkut ile birlikte Edirne’yi karış karış geziyor. Edirnelilerden büyük destek gören MHP’liler çalışmaya doymuyor.

MHP’li Kadınlar arı gibi çalışıyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

Seçim çalışmalarına ilk olarak Kıyık’ta başlayan MHP İl Kadın Kolları MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Şennur Yıldırım ve 3. Sıra Milletvekili adayı Sefer Cem Elkut’la birlikte Kıyıklılardan destek istedi. Halk tarafından büyük ilgiyle karşılanan MHP’liler seçildikleri takdirde gerçekleştirecekleri projeleri aktardı. Gündemde olan konularla ilgili bilgi veren ve siyasi politikalarını aktaran Milletvekili adayı Şennur Yıldırım mevcut sistemin değişmesi gerektiğini vurgulayarak, “Eğitimden sağlığa birçok konuda iyileşme sağlayacak birçok projemiz var. Halk bize destek verdiği müddetçe biz hizmet için elimizden geleni yapacağız” dedi.

MHP’li Kadınlar arı gibi çalışıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

Seçim gezilerine Bostanpazarı ve Uzunkaldırım’da devam eden partiler çevre esnafın ve ev hanımlarının sorunlarını dikkatle dinledi. Burada seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Milletvekili Adayı Sefer Cem Elkut biz aydınlık bir gelecek için geleceğiz .H aksızlıklara meydan okumak için geleğiz. İnşallah halkımızın biz vereceği yetkiyle başarıya ulaşacağız” diye konuştu. Bu zamana kadar yaptıkları faaliyetleri aktaran İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, “Hedefimize ulaşmak için yönetim olarak çok çalışıyoruz. Artık oturarak milletvekili çıkarılacak dönemler geçti. Halkın artık doğru kişilere oy vermesi gerekiyor. Ülke olarak çok hassas bir dönemdeyiz. Halkımız farkında. Bu seçimler hepimiz için dönüm noktası olacak” ifadesini kullandı.

MHP’li Kadınlar arı gibi çalışıyor (1)

 14 total views,  2 views today

Next Post

Dünya çiftçiler günü

Ülkemizde her yıl 14 Mayısta Çiftçiler Günü kutlanıyor. Hani bizleri doyuran yaşamamızda en büyük etken olan çiftçilerimizin eli nasırlı insanların günü kutlanıyor. Her ne kadar devletten beklenilen desteği almasa, ürünü piyasada gerçek değeri ile satılmasa bundan en büyük payı aracılar kazansa da, TBMM’de kendi temsilcileri bulunmasa da çiftçilerimiz tüm dünyada […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp