MHP’li Kadınlardan Çalışan Kadınlara Ay Yıldızlı Kolye

admin

MHP’LÝ KADINLARDAN ÇALIÞAN KADINLARA AY YILDIZLI KOLYE

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde çalışan bayanları unutmadı. MHP’li kadınlar, Saraçlar Caddesi ve Alipaşa Çarşısı’ndaki esnaf kadınlara, üzerinde Türk Bayrağı’nın simgesi ay yıldızlı kolye armağan etti.

MHP Kadın Kolları Üyeleri, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde çalışan kadın esnafa ay yıldızlı kolye hediye etti. Toplamda 3 bin kadına kolye dağıtan MHP’li kadınlar, kadınların yaşadığı sıkıntılarını yalnızca 8 Mart’ta gündeme getirilmemesi gerektiğini belirterek, “Kadınlarımızın daha iyi koşullarda, barış içinde, şiddet görmedikleri ve huzur içinde bir hayat sürmeleri en büyük temennimiz” dedi.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden MHP’li kadınlar, “Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görev başarmışlardır. Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle yaşamın her alanında yer alan kadınlarımızın her zaman sağduyu ve milli irade ile hareket edeceklerini biliyoruz. Bu nedenle bütün kadınlarımızı milletimize ve ülkemize hizmet noktasında Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında birliğe ve beraberliğe davet ediyoruz” dediler.

 138 total views,  5 views today

Next Post

Adı Kadın Türküler’ Seslendirildi

Edirneli müzisyen Evrim Kaşıkçı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde içinde kadın ismi geçen Rumeli türkülerini seslendirdi. Nazike’m, Fadime’m, ‘Nuriye’m’ gibi Rumeli türkülerini seslendiren Kaşıkçı, Edirneli kadınlara unutulmaz bir gece yaşattı. Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Edirne Şubesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında bir etkinlik düzenledi. Trakya Üniversitesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp