MHP’li Kadınlardan Eczacılar Günü Kutlaması

admin

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri Eczacılar günün eczacılarımızı ziyaret ederek eczacılar günlerini kutladılar

 

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek Yaptğı Açıklamada; Ülkemizin en ücra köşelerine kadar, her yerde, hepimizin sağlıklı yaşaması için gece gündüz hizmet veren eczacılarımızın karşılaştıkları zorluklar, herkesin malumudur. Eczacılık, fedakarlık isteyen bir meslektir” dedi.

 

Sağlık sisteminin en önemli hizmet alanlarından biri olan eczacılığın, yanlış politikalar nedeniyle rahatça icra edilebilen bir meslek olmaktan çıktığını belirten Şimşek, “Ülkemizin en ücra köşelerine kadar, her yerde, hepimizin sağlıklı yaşaması için gece gündüz hizmet veren eczacılarımızın karşılaştıkları zorluklar, herkesin malumudur. Tüm zorluklarına rağmen eczacılarımız toplumumuzun sağlığı için çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşamımızın vazgeçilmez parçalarından olan eczacılarımızın daha rahat hizmet verebilmeleri için sağlıklı bir sistemde görev yapabilmelerine zemin hazırlamak, öncelikle devlet adına ülkeyi idare eden Hükümet’in görevidir” dedi.

 

Eczacıların can ve mal güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra, sağlıklı ve düzgün işleyen bir sisteme ihtiyaçları olduğuna dikkati çeken Şimşek, bu nedenle iktidarın bu konuya derhal el atması gerektiğini bildirdi. Eczacılığın fedakarlık isteyen bir meslek olduğunu kaydeden Şimşek, “Eczacılarımıza, fedakarca verdikleri hizmetler için teşekkür ediyor, Eczacılar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

ec

 

 

 147 total views,  2 views today

Next Post

Aklınızda Olsun

Bazılarınca önemsiz sayılabilir. Son yıllarda demokratik kitle yöneticilerimiz için yurt içi ve yurt dışında sayısız toplantı imkânları getirildi. Bakıyorsunuz meslek kurum yöneticilerimiz ay geçmiyor ki bir toplantıya katılmasınlar. Bu toplantıları organize edenler genellikle yasalarda yapılan değişiklikleri bu kurum temsilcilerine iletmek veya toplumu aydınlatmak amacı ile gerçekleşiyor. Devlet kaynakları yanında AB […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp