MHP’yi miting heyecanı sardı

admin

MHP İl Başkanı Hakan Özkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 1 Haziran Pazartesi günü saat 11.30’da Edirne’de yapacağı mitinge tüm vatandaşları davet etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Haziran Pazartesi günü saat 11.30’daEdirne’de miting yapacak. İstasyon Meydanı’nda gerçekleşecek olan mitingin hazırlıkları günlerdir devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan MHP İl Başkanı Hakan Özkan, mitinge tüm vatandaşları davet etti. Teşkilatları Genel Başkan ve miting heyecanı sardığını dile getiren Özkan, “Edirne, tarihi günlerinden birini yaşayacak. Partimize teveccühün ne derece arttığını artık görmeyen, anlamayan kalmadı. Mitingimizle birlikte Edirne’de coşkuyu zirveye taşıyacağız. Gerekli tüm hazırlıkları tamamlayıp, Genel Başkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

HAKAN ÖZKAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SÖZ VERDİK, TUTACAĞIZ

Milletvekili adayları Dr. Gürsel Şimşek, Av. Şennur Yıldırım ve Sefer Cem Elkut’un yoğun bir tempoyla çalıştığını belirten Özkan, “Adaylarımız çıktıkları yolda en iyisini yaparak başarıyı yakalayacaklar. Tüm ilimizi sokak sokak, köy köy, dükkan dükkan gezdik. Partimiz, Edirne’de tarihinin en yüksek oy oranına ulaşacaktır. Rakiplerimiz artık korku içinde. Milletvekili kaybetme durumuyla karşı karşı olduklarının farkındalar. Seçimin son saniyesine kadar durmadan çalışıp başarılı olacağız. Genel Başkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirmek adına emek harcıyoruz. Tüm halkımızı mitingimize beklediğimizi yineliyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Baba Destek Programı Sertifika Töreni yapıldı

Baba Destek Programı (BADEP), babaya destek vererek çocuğun çok yönlü gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen bilimsel bir yetişkin eğitim programı olan Katılımcı ve yüz yüze eğitim tekniklerinin kullanıldığı program babaların çocukla iletişimini sağlıklı kurmasını ve çocukların gelişimlerini desteklemeleri için babalarda davranış değişikliği oluşturmayı hedeflediği ifade edilerek; “Baba Destek Programı’nın hedef kitlesi 3-11 yaşları arasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp