“Millet Olarak Acımız Büyüktür”

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, Siirt’in Pervari İlçesi’nin kırsal kesiminde Jandarma’ya ait sikorsky tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit düşen 17 askerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, yayınladığı mesajda “Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.“ dedi.

Sedefçi, Vatanı koruma görevini yerine getiren ve canlarını vatanı için hiç çekinmeden feda eden şehitlerimizin hiçbir zaman unutulmayacağını ve haklarını ödenemeyeceğinin altını çizerek, şunları kaydetti:

“Türk Milleti’nin yüreğini yakan bu talihsiz kazada şehit düşen askerlerimize Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığı ve ulusal bütünlüğümüz uğruna kahramanca görev yaparken şehit düşen kahraman yiğitlerimize Allah’tan rahmet, Büyük Türk Ulusu’na ve silah arkadaşlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.”

 

 

 

Hamdi SEDEFÇİ

                                                         Edirne Belediye Başkanı

 211 total views,  2 views today

Next Post

Kentimizi Yeterince Tanıtamıyoruz

Yurt içinde ve yurt dışında ulusal ve uluslar arası fuarlar yaılıyor. Bu tür etkinliklere kurum ve kuruluşlarımızdan yetkililer  katılıyor. Buralarda her bölgenin katılımcıları kendi bölgelerinin reklamını yapma imkanını buluyor ve ürünlerini tanıtıyor.Tarihi ve kültütel zenginliklerini  geniş kitlelere duyuruyor. Böyle  etkinlikler  illerin tanıtımı için çok uygun alanlar. Buralarda açılan stantlarda kendi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp