Millete hizmet yolunda milletin partisi AK Parti 14 yaşında

admin

Uzunköprü AK parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, partisinin kuruluş yıldönümü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ Ak Parti Siyasi hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize taahhüt ettiği ve bugün Yeni Türkiye olarak tanımladığımız demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğunun ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirilmektedir.

AK PARTİ 14 YAŞINDA (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti demokrasiye, milletin değerlerine, ülkemizin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle; darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemleri sona erdirmiştir.

Ak Parti ülkemizin karanlık bir döneminde milletimizin sinesinden milletimizin değeri olarak aydınlıklara ulaşmak için kurulmuştur. Bu nedenle; demokratik hayatımızın örnek partisi olmuştur. Siyaset yapma anlayışı, seçmenleri, üyeleri ve yöneticileriyle geliştirdiği iletişim modeli siyasi etkinliklerde ortaya koyduğu disiplin ve düzen ülkemizde ve tüm dünyada takdir edilmektedir. Bu felsefe siyasi hayatımızdan ‘Ben Fikri’ni çıkartmış ‘Biz, Ülkem ve Davam’ anlayışını getirmiştir.

AK PARTİ 14 YAŞINDA (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milletin iradesinin gerçekleştiği önemli bir dönemeci daha geride bırakmış bulunuyoruz. Yeni Türkiye Yolunda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği sadece T.C Devletinin geleceği için değil bulunduğumuz coğrafya, Ortadoğu, Avrupa ve Dünya milletlerinin geleceği açısından da önemlidir.

Atatürk’ümüzün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmada ve standartları yakalamada, ileri demokrasi hareketimiz, yeni Türkiye sevdamız ve Cumhurbaşkanımızla beraber 2023-2071 hedeflerini ortaya koyan Ak Parti iktidarı bu aziz milletin hizmetkârı olmaya devam edecektir.

Bir millet hareketi olarak çıktığımız bu yolda ülke olarak senelerce hayalini kurduğumuz projelere, kalkınmaya dünya gündemindeki haklı yerimize ve duruşumuza kavuşmuş bulunuyoruz. Büyük ideallerin büyük ülkelerin her zaman ve her alanda takipçisi ve istikrarına yönelik eğilimde bulunan unsurlar olacaktır. Ancak T.C Devleti Ak Parti iktidarıyla tüm bu oyunları bozmuş ve bozmaya devam edecektir.

Bir olduk birlik olduk Uzunköprü olarak hep beraber tüm projeleri hayata geçirdik. Yerel yönetimler tarafından hala planlaması yapılmayan, sektörel öncülüğü belirlenmeyen, vizyonu ortaya konamamış Uzunköprü’müzde, Nereye, hangi yöne baksak Ak Parti iktidarının ortaya koyduğu projeler ve yapılar göze çarpmaktadır ve Uzunköprü’nün dinamiklerini ve sinerjisini harekete geçirende Ak Partinin kaynak aktarımları ve yatırımlarıdır.

Çağatay Yılmaz ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Mahalle Başkanlarımız, Sandık Kurullarımız, İl Genel Meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, Köy, Belde Teşkilatlarımızla her daim yaşadığımız şehre, Uzunköprü’müze olan hizmet sevdamızla hemşerilerimizin yanında oluyoruz ve gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz.

AK PARTİ 14 YAŞINDA (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizler ülkemizi, bölgemizi, Uzunköprü’müzü, sizleri seviyoruz ve her geçen gün büyüyen ailemizin ve tüm üyelerimizin;  teşkilatımızın bu onurlu ve gururlu yoldaki bitmek tükenmek bilmeyen katkılarından dolayı bir kez daha minnet duygularımızı sunuyor; kuruluşumuzun yıl dönümünün ülkemize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Bu vesileyle Partimizin kuruluşundan bugüne aramızda olmayan büyüklerimizi saygıyla anıyor, bir kez daha Allahtan rahmet diliyorum. İlk üyemizden son üyemize kadar parti teşkilatımızda görev alan Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza, mahalle başkanlarımıza, bayanlarımıza, gençlik kollarımıza ve sandığa gidip demokratik hakkını kullanan Uzunköprülülerimize bir kez daha teşekkür ederiz” dedi

 

 

 

 122 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Sahil Şeridimiz sağlık istasyonlarıyla çevrildi

Edirne İl Sağlık Müdürü  Dr. A. Muhsin KİŞİOĞLU yaz sezonunda en çok karşılaşılan vakalardan birisi olan “Boğulma” vakası ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi. KİŞİOĞLU, boğulma vakası yaşayan bir kişiye yaşadığı panik anında müdahale edilmesinin doğru olmadığını vurgulayarak, “Hasta bilincini yitirdiğinde sakin bir şekilde kıyıya alıp,ilk ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp