Milletvekili adaylarından ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti

admin

CHP Milletvekili adayları İl Başkanı Oktay Bozkurt’la beraber İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

Milletvekili adaylarından  ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti (1)

 

 

 

 

 

 

Önce ki gün CHP İl Başkanlığında İl Başkanı Oktay Bozkurt’un başkanlığında Milletvekili adayları ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla yapılan toplantının ardında dün de İlçe Başkanlıkları ziyaret edilerek birli beraberlik mesajı verdiler.

Milletvekili adaylarından  ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Önce Uzunköprü İlçe Başkanlığını Ziyaret eden İl Başkanı Oktay Bozkurt Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu , Erdin Bircan ve Gürkan Güneser daha sonra Havsa. Süloğlu ve Lalapaşa İlçe Başkanlıklarını ziyaret ettiler.

İlçe Başkanlıklarında büyük bir coşku ile karşılanan adaylar birlik beraberlik mesajı vererek; “ Hedefimiz Edirne’de 3-0 “dediler.

Milletvekili adaylarından  ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti (2)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Ne zaman aklımız başımıza gelecek?

Devletin en güvenilir kurumu olan Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) kamuoyuna açıkladı.Trakya’da ,özellikle Edirne’nin kanser vakasından daha ziyade  akciğer  kanserinden  en çok ölümlerin görüldüğü il olduğu duyuruldu.             Siz kendinizi bu ilde yaşayan bir fert olarak düşünün. Bu şartlarda Edirne’de ve ilçelerinden huzur içinde yaşamanız mümkün olur mu?  Ölümcül hastalık bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp