Milletvekili Bircan ile Eşi Trafik Kazası Geçirdi.

admin

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan ile eşi Bahriye Bircan, Bulgaristan’ın Svilengrad’da geçirdikleri trafik kazasında yaralandı.

 

 

 

 

 

 

 


Tatil için gittikleri Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde Milletvekili Erdin Bircan’ın kullandığı otomobil, kaşı yönden gelen araca çarpmamak için kontrolden çıkarak direğe çarptı.  Kaza sonucu yaralanan Milletvekili Erdin Bircan ve Eşi Bahriye Bircan, Türkiye’ye getirilerek, Edirne’de Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olayı haber alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan hastaneye giderek Bircan ailesi hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Gürkan,  Bircan ailesinin durumunun iyi ve hayati tehlikesi bulunmadığını söyledi.

 167 total views,  2 views today

Next Post

'Çiftçi borç ekti, haciz biçiyor'

Tarım kredi kooperatiflerine borcu olan çiftçi, çıkan yasa ile borcunu 5 yıl boyunca yılda 1 kez olmak üzere 5 eşit taksitte ödeme imkanı ile yapılandırmadan yararlanmıştı. Yapılandırmanın büyük bir sevinçle karşılandığını ve çiftçiye önemli bir nefes aldırdığını ifade eden üreticiler, yapılandırma sürecinden önce Tarım kredi Kooperatifine olan borcu nedeniyle, tüm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp