Milletvekili Erdin Bircan’ın Torunu oldu

admin

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın  Pera isminde kız torunu dünyaya geldi.   Eren ve Gökçe Bircan  çiftinin kızı Pera bebek önceki gün İstanbul Acıbadem International Hospital  hastanesinde dünyaya geldi.

Bircan ailesi bu mutluluğu sosyal medyadan yayınladığı fotoğraf ile paylaştı. Fotoğrafı gören sevenleri gerek sosyal medya üzerinden gerekse telefonla arayarak Bircan ailesini tebrik edip onların sevincine ortak oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Edirne İl Kadın kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu,  ilçe başkanları, Oda Başkanları, STK Yöneticileri, İl Genel Meclis  Başkanı Mehmet Geçmiş  ve üyeleri, ETUS Başkanı Hakan Giyik, Belediye Meclis üyeleri, Edirne Spor Kulüp Başkanı Savaş Üner,  İlçe Belediye Başkanları ve sevenleri, Milletvekili Erdin Bircan’ı telefonla arayarak tebrik edip onların sevincine ortak oldu.

Edirne Ajans ailesi olarak başta, Pera bebeğin anne ve babası Gökçe  ve Eren Bircan çiftini ve torun sahibi olan CHP Edirne Milletvekili Erdin ve Bahriye Bircan çiftini de tebrik ederiz.

 207 total views,  2 views today

Next Post

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt’ın Gaziler Günü Mesajı

Sakarya Meydan Muharebesi’nin kazanılmasından sonra 19 Eylül 1921 tarihinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Mustafa Kemal ATATÜRK’e, Mareşal rütbesi ile birlikte “Gazi” unvanı verilmiştir. Bu tarihten itibaren 19 Eylül “Gaziler Günü” olarak anılmaktadır. Gazilik, Türk vatanseverliğinin, Türk kahramanlığının, Türk fedakârlığının yaşayan destanıdır. Gaziler şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarıdır. Gazilik nesiller boyu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp